Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szex "kell" a házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NemaRendőrség kérdése:

A szex "kell" a házasságban?

Figyelt kérdés

Feleségem azt mondta, hogy azért szeretkezünk mert "kell".

Nem vagyok túl jó az ágyban, de szinte minden szeretkezésünk alatt van orgazmusa, vagy így vagy úgy.

De ez nagyon szíven ütött, hogy szerinte ez egy olyan dolog viszonylag friss házasként ami csak "kell".



2022. máj. 7. 19:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt jó lett volna még az esküvő előtt tisztázni. Sok jóra ne számíts!
2022. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
32%
Szex nelkup nincs se kapcsolat se házasság. Igen kell. Ezt én már 15 evesen is tudtam hogy ha azt akarom hogy barátom legyen le KELL vele feküdnöm kulonben nem lesz barátom.
2022. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
50%

Ahol nincs szex, ott megcsalás van vagy válás vagy stb stb.

Ergo a szex valoban alap kotelezo, FELTÉTELE minden nemű kapcsolatnak.

2022. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy érdekes kérdés... Egyikőtök sem kívánja csak lefekszetek egymással, mert kell?

Vagy a feleséged arra célzott, hogy ő kívánja, neked pedig meg "kell" tenned, mert jár neki a házasságban IS?

Nem ugyanaz a két helyzet.

Ha nem érzed magad jónak az ágyban, akkor pedig gyakorolj, a feleséged vevő rá úgy látom. :)

2022. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

@4

Én kívánom, ő az aki megteszi mert kell, ahogy nekem lejött.

2022. máj. 7. 20:03
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ááá, így teljesen más a felállás... Hát akkor valóban lehet, hogy csak "kötelezettségből" teszi. Ha te nem kezdeményezel, akkor nincs is szex?
2022. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Néha kezdeményez, de nagyon ritkán.

Illetve alapból nem túl gyakran szoktunk

2022. máj. 7. 20:41
 8/29 anonim ***** válasza:
63%
egészségügyi szex 😃
2022. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%
Hát de ez így van. El nem tudom képzelni, hogy kapcsolatban nemet mondjak a szexre. Mintha kérném, hogy csaljon meg. Nem mindig van ugyanakkor kedve a két embernek.
2022. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes ez a gyk. Olvasva itt az embernek az lesz a meggyőződése a kapcsolatok úgy működnek, hogy a nőnek nem kell a szex. Kizárólag csak valamiért -leginkább anyagiak vagy a férfi feletti uralkodás -miatt teszi. A férfi meg pitizik, alazkodik, szolga lesz, hogy egy pici szexet jutalom keppen kapjon.Hat nem tudom, hogy ez tényleg a való életét tukrozi-e? Én azt látom, hogy rengeteg kielegitetlen feleseg van. Nem ritkán a nő az akinek több szex kellene a kapcsolatban.Kerdezo, lehet a feleséged nem úgy értette, beszéld meg vele.Az is lehet nyeregben akarja érezni magát. Hiszen mindig az a kiszolgaltatottabb fel akinek jobban kell. Lehet a falat kaparna ha egy hétig nem lenne semmi.
2022. máj. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!