Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan nő akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő akinek biszexuális férje?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk házasok. Van 2 gyerekünk a 3. Gyereket várjuk. A férjem biszex. Tudom az eleje óta. Engem nem zavar. Évente vannak időszakai mikor jobban érdeklődik a másik nem iránt. Nagyon jó a házasságunk. Mindent megbeszélünk őszintén. Elmondta , hogy beszélget egy férfival aki szintén biszex. Jól esik neki valakivel beszélgetni aki olyan mint ő. Megkérdezte , hogy nekem nem e lenne gond ha találkoznának. Mondtam , hogy nem persze. Beszélgessenek ha neki ez jól esik. Viszont a téma nagyon bele ment a szexualitásba. Konkrétan szex chat lett belőle... Megbeszéltük,hogy évente egyszer elmehet. Ez nem is zavarna. Viszont a beszélgetések nagyon intimek lettek. És ez nagyon zavar. Egyszeri kapcsolatról beszéltünk. De úgy veszem észre, hogy többet akar és ez megijeszt. Teljesen nyitott gondolkodású vagyok. De ez már nekem is sok. Most nem tudom mit mondjak neki... Nem akarom ,hogy átlépje egy határt. Nagyon nehezen nyílt meg és tényleg annyira őszintén elmond mindent... Kicsit össze zavarodtam.

2022. máj. 8. 02:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Itt az ideje jelezni neki, hogy eddig, és nem tovább. Mert magától nem fog megállni, neked kell szólni, hogy ez sok. Amit itt levezettél, az nem sok jót ígér.
2022. máj. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Közben ugyanúgy szeret téged is mint nőt, mint korábban? Az nem lehet, hogy jobban elkezdett vonzódni a férfiakhoz mint a nőkhöz? Ha elég komollyá válik a részéről a másikkal való kapcsolata, akkor szerintem mindegy, hogy nő vagy férfi... Ha neked ez nem fér bele, ezt csak el kéne neki is mondani, hátha meglehet még beszélni.
2022. máj. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy bánik velem. Tisztelettel és szeretettel. A viselkedése teljesen ugyan olyan mint mindig. Bevallom, engem nem a szexuális része bánt a dolognak. Hanem az intimitás amit mutat a másik fél iránt. Tisztában vagyok vele , hogy van amit mint nő nem tudok neki úgy megadni. A mi szexuális életünkel nincs probléma. De neki valami hiányzik. Ezzel nincs is gondom. Egyszer elmegy, de rendszert ebből azért nem szeretnék.
2022. máj. 8. 04:59
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

A férjemről 2 éve derült ki hogy biszex.

Előtte soha nem mondta - igaz nem is kérdeztem, és nem is volt vele semmi gond: gyerekek vannak (tőle), szex rendben. Mégsem tudtam az ilyen irányultságáról.

2 éve váratlanul haza szaladtam, és ott találtam az egyik barátjával meztelenül. Iszonyú zavarban voltak, nagyon megsajnáltam őket. Mondtam nekik, hogy semmi gond, csak engedjék meg hogy végig jelen legyek, hogy tudjam azt hogy miről is szól ez a férfi biszex? Eleinte húzódoztak, de mondtam hogy nem zavar, és hogy nagyon kíváncsi vagyok!

Úgyhogy beültem mozizni. Hát, engem nedvesre izgatott a látvány...

Eszembe jutott, hogy ha már újdonság, tegyünk rá egy lapáttal - és bekérezkedtem közéjük - erre meg a párom lepődött meg... (mindig is fantáziáltam két pasiról, hát megléptem)

Rendkívül jól tudom kontrollálni őket, egy igazi szuper kis hármassá lettünk. Hát, nálunk így történt... (senki nem is sejti ezt a felállást!)

2022. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy elmondtad a tapasztalatodat! Én ebbe annyira nem megyek bele. Én személy szerint (bár furán hangozhat a történetem után) én nem az a típus vagyok. Én nem tudnék a saját lelkiismeretemmel elszámolni ha mással lennék. De annyira örülök, hogy nem vagyok egyedül így. Nektek pedig valljon egészségetekre!
2022. máj. 8. 09:44
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
5: Sokkal boldogabban élek (élünk) ebben a felvállalt hármasban; a férjem tudtával és jelenlétében vagyok csak együtt a barátunkkal, és semmi lelkiismeret-furdalásom sincs!
2022. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
4 parkapcsolatom volt eddig életemben, ebből 3 pasi biszex volt. A jelenlegi teljesen hetero. Én is nyitott voltam, sosem zavart, nem e miatt lett vége egyik kapcsolatnak se. De megértelek: az intimitás engem is zavarna… jelezd a határokat, ha Ő nem érzi magától.
2022. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tapasztalatokat. Megbeszéltünk mindent. Minden rendben. Bevallom, kicsit megijedtem hisz 3. Gyermekünk úton van és elfogott a pánik. Az ami köztünk van kapcsolat az szent számunkra. Köszönöm,hogy senki nem trollkodta el a vàlaszadást.
2022. máj. 8. 11:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó egészséget neked is és a Babádnak is!!! (4-es voltam)
2022. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem az enyém is biszex,csak tagadja,még önmaga előtt is.

Amúgy gratulálok,le a kalappal előttetek hogy ilyen nyitottak és korrektek vagytok egymáshoz.4/9-es szintén.Ritka az ilyen, persze ebben az országban nagyon vigyázni kell ezzel a témával.Rengetegen szeretnének így élni,

csak könnyebb inkább bántani az ilyen párokat,miközben a fél karjukat odaadnák ha ők is megtehetnék..

2022. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!