Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan nő akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő akinek biszexuális férje?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk házasok. Van 2 gyerekünk a 3. Gyereket várjuk. A férjem biszex. Tudom az eleje óta. Engem nem zavar. Évente vannak időszakai mikor jobban érdeklődik a másik nem iránt. Nagyon jó a házasságunk. Mindent megbeszélünk őszintén. Elmondta , hogy beszélget egy férfival aki szintén biszex. Jól esik neki valakivel beszélgetni aki olyan mint ő. Megkérdezte , hogy nekem nem e lenne gond ha találkoznának. Mondtam , hogy nem persze. Beszélgessenek ha neki ez jól esik. Viszont a téma nagyon bele ment a szexualitásba. Konkrétan szex chat lett belőle... Megbeszéltük,hogy évente egyszer elmehet. Ez nem is zavarna. Viszont a beszélgetések nagyon intimek lettek. És ez nagyon zavar. Egyszeri kapcsolatról beszéltünk. De úgy veszem észre, hogy többet akar és ez megijeszt. Teljesen nyitott gondolkodású vagyok. De ez már nekem is sok. Most nem tudom mit mondjak neki... Nem akarom ,hogy átlépje egy határt. Nagyon nehezen nyílt meg és tényleg annyira őszintén elmond mindent... Kicsit össze zavarodtam.

2022. máj. 8. 02:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Ki milyen viragot szakit...
2022. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!