Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is így látja, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is így látja, vagy csak én képzelem?

Figyelt kérdés
Más is úgy gondolja hogy, ahol gyerek van, ott az nő szerelmes lessz a gyerekbe. A férje pedig onnantól nem lesz neki fontos. Csak ha valami nem jó és csesztetni kell, hogy dolgozzon/csináljon többet valamiben.

#gyerekvállalás #Gyerekbe szerelmes #A férj nem fontos már
2022. máj. 9. 09:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ott gyakoribb, ahol a férj addig se volt fontos, csak kellett valaki a gyerekhez.
2022. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt így,én kifejezetten figyeltem is erre,mivel szeretem a férjem és még véletlenül sem szerettem volna ebbe a hibába esni.Mindketten fontosak nekem nagyon :-) Mondjuk a lányom már "nagy "13 éves...
2022. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ránk igaz. Sajnos mi már akkor sokat veszekedtünk mikor terhes volt. Ekkor sokszor én voltam a kezdeményező és a hibás, ezt belátom utólag. Viszont próbáltam megjavulni, viszont folyton bunkó velem és kötekedik. Egyszer ilyen alkalommal azt mondta, hogy már nem szerelmes belém és sosem lesz már újra. Ez nagy törés volt nekem, de valahol belül már én is így voltam ezzel. Azóta higgadtan is bevallotta, hogy szeret, de nem szerelemmel, hanem mint embert. Valahogy én is így vagyok ezzel már. Azt mondja csak a gyereket sajnálná ha válnánk, és én is így vagyok ezzel.


Van olyan kapcsolat, ahol a nő teljesen a gyerekeknek szenteli magát és a párja kevesebb figyelmet kap. Mindenesetre a férfiaknak is megértőbbnek és türelmesebbnek kellene lenniük.


27/F

2022. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!