Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Támogatod vagy ellenzed, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatod vagy ellenzed, hogy házastársad abban az időben, amikor otthon vagy veled is lehetne, rendszeresen, heti egyszer-ketszer edzőterembe ( vagy más sportra) megy?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 08:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy támogatnám.
2022. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem ellenzek semmi ilyesmit, sőt, nyugodtan elmehet ha akar , akár kikapcsolódni is. Attól, hogy szeretjük egymást, még nem vagyunk összenőve. Nálunk a férjemnek pl olyan hobbija van amihez bizony el kell mennie itthonról és ezt a munkaidő miatt csak hétvégén tudja megtenni. Havi 2x általában el szokott menni. Nincs vele semmi baj.

Én pl edzés miatt alapból 2 órával később érek haza minden hétköznap, mint egyébként érnék. Addigra ő már itthon van. Neki sincs ezzel semmi baja.

2022. máj. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötöm ki, hová mehet, mert nem a gyerekem és ez fordítva is igaz.
2022. máj. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A házastársam épp nincs itthon 3 hétig, mert messze élő rokonokat látogat. Én ezt is támogatom, durva, mi? :D
2022. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A férjem azt mondja, hogy az természetes, hogy ő elmegy, hogy kifújja magát munka után, hogy stresszt levezet,mozog munka után, de mivel én csak itthon elvagyok, csak a gyed van, ami kevés pénz is, ezért nekem sehova nem jár elmennem, ezt vállaltam a gyerekekkel együtt, nem azt, hogy szórom a kevés pénzemből a drága edzésre a pénzt, meg meg akarok arra az időre szabadulni a gyerekektől mást leterhelve, csak, hogy szórakozzak.
2022. máj. 31. 20:51
 16/20 anonim ***** válasza:
Támogatom, menjen edzeni, motorozzon, csináljon, amit szeretne. Pedig kis gyerek is van, gyerekvállalás témakörben le voltam pontozva hogy munka után "hagyom" hogy menjen edzeni :D
2022. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én énekkarba járok, amikor a férjemmel is lehetnék. Sőt, néha több napra elutazom, meglátogani az anyukámat, meg az övét is, mert egy városban laknak. Ő meg számítógépes játékokkal játszik időnként. Vagy elmegy sörözni a munkatársaival.
2022. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 harebell ***** válasza:
100%
A férjed hozzáállása természetesen nem normális, kérdés, hogy mit lépsz, kiállsz-e magadért, tudod-e ezt vele tisztázni.
2022. jún. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
68%

#15:


A gyerek a férjedé is, a szórakozás neked is jár. Maradjon akkor otthon ő, és üljön non stop otthon.

Mikor vált ilyenné ez az ember? Minek szültél egy ilyennek?

Mi az, hogy te vállaltad ezt a gyerkkel együtt? Közösen vállaltátok.

2022. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Mikortól nem dolgozom és csak a gyed lett.
2022. jún. 7. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!