Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek nehezebb,munka terén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek nehezebb,munka terén értve,a férfiaknak vagy a nőknek?

Figyelt kérdés
Az én véleményem szerint, azért a nőnek több napi feladata van,mindt a ferfinak. Ugyan is főzés,mosás,takarítás,ha nem eszi meg a gyerek a pörköltet,akkor másabb kaja kell,ha össze piszkolja az új ruháját akkor már megint mosni kell,és még a férje munkás ruháját is minden este meg kell mossa
2022. jún. 13. 20:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Azért röhögök amikor valaki azt mondja, hogy van bármi jelentősége a válaszokra szavazni gyk-n. Az, hogy a 7-esem nulla % azt jelentené, hogy a férfiak annyit takarítanak, főznek, vasalnak, mosnak, amikor egyedül élnek mint a nők. lol nyilván.
2022. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%

Van olyan pár a környezetemben, ahol apának jóval nehezebb dolga van. Fizikai munka mellett hozza-viszi az ovist, munka után mos, takarít. Anya otthon az egy évessel, rá hivatkozva nem csinál semmit, csak annyit, hogy elmegy az ebédért az étterembe. Megy a passzív agresszív játszma, hogy neki milyen nehéz egy kicsivel, közben lassan nem tud járni, olyan kövér, egész nap sorozatokat néz meg Facebookozik. Ilyen is van.

Olyan is, hogy a nő ugyanannyit dolgozik, főz, mos, takarít, gyereket nevel, apa meg munka után sörözget, mert neki ez jár.

Általában az szív, aki önző társat választ, és ez nem nem függő.

2022. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolattól függ.


Az én fejemben az nem is normális kapcsolat, ahol nem kiegyenlített a munkavégzés...

2022. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
Jobb helyeken már a férfi is tud főzni, elindítani a mosógépet, porszívózni, meg gondoskodni a gyerekről. Olyan gyökérrel meg nem kell családot alapítani, akinek ezek meghaladják a képességeit, mert vagy hímsoviniszta vagy retardált - egyik sem túl vonzó tulajdonság.
2022. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"főzés,mosás,takarítás,"


És ez mégis miért a nő dolga? Ha esetleg HTB, akkor rendben, de ha dolgozik, akkor miért is?

2022. jún. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
#11: Láttam én már nem elég sok igen precíz és tiszta férfit. Patyolat lakásokkal. És igen, főztek is. Azért nem minden hímnemű igénytelen.
2022. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Azokban a kulturakban, ahol a no csinalja a haztartast, ott alap h a no nem dolgozik. Legalabbis 10bol 8 csaladnal.
2022. jún. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
9%
A férfiaknak. Amellett, hogy a nőt el kell tartani, még a házimunka is egyre inkább a férfiakra hárul. Egy átlagos mai, húszas-harmincas éveiben járó nőnek annyi "dolga" van, hogy eljárjon körmöshöz meg szoliba.
2022. jún. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
96%

Én nemtudom merrefele laksz #18, de mifelénk nem ez az átlagos. 27 éves vagyok se szoliba se körmöshöz nem járok mégis nehéz olyan férfit találnom aki kivenné a részét a háztartásból és nem tőlem várná csak, úgy hogy mellette én is dolgozok.

Szerintem te arra gondolsz amit az instan látsz, de az nem a valóság.

2022. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
#19 Feministaként nehéz is lehet, értelmes férfi nem jön össze olyan nővel, aki minden férfit gyűlöl. Én speciel egyetlen olyan párt sem ismerek, akiknél a nő többet dolgozna, mint a férfi.
2022. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!