Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek nehezebb,munka terén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek nehezebb,munka terén értve,a férfiaknak vagy a nőknek?

Figyelt kérdés
Az én véleményem szerint, azért a nőnek több napi feladata van,mindt a ferfinak. Ugyan is főzés,mosás,takarítás,ha nem eszi meg a gyerek a pörköltet,akkor másabb kaja kell,ha össze piszkolja az új ruháját akkor már megint mosni kell,és még a férje munkás ruháját is minden este meg kell mossa
2022. jún. 13. 20:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
18: én meg nagyon kevés olyan nőt ismerek, akinek nem kell dolgoznia, mert eltartják. A legtöbb ugyanúgy melózik, mint a férfi, szóval igen, a férfi is végezzen szépen házimunkát.
2022. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Én se jönnék össze olyan férfival aki minden nőt gyűlöl, értelemszerűen én se vagyok ilyen, nem tudom miből gondolod de annyira nem is érdekel.


Én olyan kapcsolatból léptem most ki, ahol munka mellett az otthoni teendők 80%-a rám hárult. Így nekem fura amit írsz, hogy a nőknek csak annyi lenne a dolga hogy elmegy körmöshöz, mert a baratnőim se úgy élnek.

2022. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Azért a férfiak között,akik egyedül élnek 100%-ból 40%-a tartsa rendben az otthoni háztartást.
2022. jún. 14. 16:21
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
A #18 valami idióta. Eltartjuk magunkat, te szerencsétlen.
2022. jún. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
#23: Akkor a kupi bajnok 60% kiesik, maradjanak csak továbbra is egyedül.
2022. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!