Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális hogy nem örülök ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem örülök ha a férjem elmegy otthonról? (Terhes feleség/26l)

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhes vagyok, és kötelező ágynyugalomra írt az orvos.

3-4 hónapos terhes vagyok és lassan 2-3 hónapja nem mentem ki a házból.

Nagyon nehezen élem meg a terhességet, mert már 2x is volt vérzésem, a baba ettől függetlenül azt mondták jól van.

A férjem ettől függetlenül minden hétvégén kimegy a haverjaival inni.

Tisztában van vele hogy rosszul viselem ezt a bezártságot és a semmit tevést mégis mindig itt hagy.

Nem lenne semmi probléma,hogyha egy héten 1x menne el, de tegnap is kiment és ma már kora délután szintén elment a barátaival.


Jogosan esik rosszul hogy nincs velem vagy csak a terhességi hormonok miatt vagyok ennyire érzékeny erre?



2022. jún. 18. 15:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
32%

Én el várnám tőle hogy otthon maradjon velem.

Veszélyeztetett terhes vagy, ő neki meg nehogymar megmaradjon a vidám, gondtalan élet..

2022. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
6%
Úgy van, ha neked szar legyen mindenkinek az! :D
2022. jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
#11 mégis csak a KÖZÖS gyereketekkel vagy terhes..
2022. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Akárhol laktok, ha valaki gerinctelen, az bárhol az lesz.
2022. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen a férjed, az ilyeneknek mindegy merre laktok, mindig lesz kifogás miért ne kelljen otthon lenni. Én biztos elbeszélgetnék vele, hogy ezt mégis hogy gondolta, amíg te ágyhoz vagy kötve jön megy éli világát, gusztustalan. Leírásod alapján nagy kár volt gyereket vállalni vele, de ez lényegében már mindegy. Kitartást és sok boldogságot a babához.
2022. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

És eddig nem volt ilyen?

Vagy te vagy az a fajta nő aki azt gondolja ha lesz egy gyerek majd megváltozik,azaz megváltoztatod?

2022. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
#10: Minek kell ilyenhez hozzámenni?
2022. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
80%
Beszélj erről vele teljes komolysággal. Ha tétovázik, akkor gondold meg, hogy megszületed a kicsit, vagy legalább egy darabig kettesben leszel vele... (Ne vedd faragatlanságnak az utolsó mondatom. Köszönöm!).
2022. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
4%
Semmi közöd hozzá szerintem, hogy mit csinál az urad. Biztos azért megy el mert megfojtod azzal, hogy teljesen ráakaszkodsz. Engedj már neki egy kis levegőt! Épp elég lesz majd mikor megszületik a gyerek és még te is nyaggatod szerencsétlent.
2022. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, korábban is ilyen volt. Éretlen a családra, a felelősségvállalásra. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem sok jövőt jósolok a házasságotoknak.

N

2022. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!