Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális hogy nem örülök ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem örülök ha a férjem elmegy otthonról? (Terhes feleség/26l)

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhes vagyok, és kötelező ágynyugalomra írt az orvos.

3-4 hónapos terhes vagyok és lassan 2-3 hónapja nem mentem ki a házból.

Nagyon nehezen élem meg a terhességet, mert már 2x is volt vérzésem, a baba ettől függetlenül azt mondták jól van.

A férjem ettől függetlenül minden hétvégén kimegy a haverjaival inni.

Tisztában van vele hogy rosszul viselem ezt a bezártságot és a semmit tevést mégis mindig itt hagy.

Nem lenne semmi probléma,hogyha egy héten 1x menne el, de tegnap is kiment és ma már kora délután szintén elment a barátaival.


Jogosan esik rosszul hogy nincs velem vagy csak a terhességi hormonok miatt vagyok ennyire érzékeny erre?



2022. jún. 18. 15:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Én elég lazán veszem ezeket, mi is szoktunk külön találkozni a barátokkal, akkor is volt, hogy ő elment, amikor én terhes voltam. Mondjuk egy hónapban 1x, nem minden héten. És igen, ez irtó nagy parasztság, hogy ott vagy ágyhoz kötve, nincs kihez szólni rajta kívül, és hetente ott hagy, pláne, hogy heti többször. Jól beleválasztottál, részvétem, ugyanilyen fasza apa lesz majd. Oldd meg a gyereket, ahogy akarod, neki programja van.
2022. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Milyen felelősségteljes minta apa lesz.

Ja nem.

Véreztél, ő meg bulikázott?


Számíts arra, hogy ezt fogja csinálni a gyerek születése után is.

Nem fogja visszatartani 200km se, hogy elmeneküljön a felelősség alól.

Sajnálom, hogy ilyen apja lesz a babának.

Kérj segítséget miután megvan a baba!

Sok anyuka nehezebben veszi az első gyereknél az akadályokat. A szülés utáni depresszió gyakran előfordul, és jobb megelőzni mint kezelni.

2022. jún. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ennyi szabadidőd van, akkor megtervezheted a jövődet nélküle a gyerekkel..., mert az lesz hamarosan a feladat.

Megyek felveszem a lottó nyereményemet;)

2022. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek mellől is állandóan le fog lépni ha már most megteszi.

Nem jól választottál az biztos. Problémás a terhességed, valószínű ezzel ő nem számolt, hogy majd nem tudsz sehova menni vele.

Másrészt viszont te vagy a terhes, miért jó ha ő is otthon ül és szív veled együtt? Ha neked szar neki is legyen az?

Legközelebb kiskutyát válassz, azt lehet pórázra kötni, egy pasit nem. Ha el akar menni megy is, És ő láthatóan menekül a közeledből amikor csak teheti.

2022. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
42%
Milyen undorító kommentelők vannak itt, vigyorognak más nyomorán. Kb ennyi kielégülése lehet az életben az ilyennek, hogy feljön ide és kárörvend.
2022. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
85%

Én azokat a kommentelőket nem értem, akik szerint mivel a kérdező a terhes, a pasi menjen a dolgára, élje világát, mert nehogy már "vele szívjon".

Kérdem én, ilyen mentalitással milyen kapcsolatról és szülővé válásról beszélünk?

Mintha nem azért lennének együtt, hogy szeressék egymást és kitartsanak egymás mellett, akkor is amikor a másiknak szüksége van rá.

Nem csak akkor kell kivenni a részed egy kapcsolatból, amikor minden szuper.

Közös gyerekük lesz tudtommal, nem csak az anyukáé lesz a gyerek.

Hol lesz apuka, amikor a gyerektől hullafáradt lesz az anya, és minden éjszaka közepén ordítani fog az újszülött?

2022. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
72%

Az en apam is pont ilyen volt, 18 evesen levette rolam a kezet, azota is az van hogy hiteget hogy igy segit ugy segit, aztan utana letagadja hogy nem is igert semmit.

Terhesen ki akart tenni a hazbol hogy el tudja adni. Van uj csaladja, azoknak nyalizik.

Ezt akarod a gyerekednek? Nem kellemes atelni hogy apadnak annyit ersz kb mint masnak egy haziallat.

2022. jún. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

Ha haverokkal inninek nevezi a cumiztatást. ....Ivás... ivás... szájjal csinálják mindkettőt.

Végül is, valakinek el kell végeznie a munkát helyetted, ha már kivontad magad a kötelesség alól kifogás mögé bújva.


Mi oka van, hogy rendszeresen többre tartja a haverokat, kocsmázást, mint a fekvő, a családjukért áldozatot hozó állítólagos párját? Anyósod mit mond erre neki?

2022. jún. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%
Beszélj vele. Lehet csak panikol a baba születése es a költözés miatt, hogy meg fog valtozni az élete."kapuzarasi panik" szerintem, ha beszeltek valtozni fog, mond meg hogy nem jó egyedül lenni.
2022. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
69%
Ez már nem fog változni, megszületik a baba ugyan ez lesz, sőt rosszabb.Hosszútávon lelkileg taccsra teszi a kérdezőt.
2022. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!