Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyitott házasságban élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasságban élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Feleségem felvetette a nyitott házasság gondolatát.

Tőlem elég messze áll ez a nézet, elég monogámnak tartom magam, ő volt nekem az első kb minden téren, számára nem én voltam. Soha nem volt megcsalás a kapcsolatunkban ~9 éve vagyunk együtt.


Szerintem én nagyon nem tudnám hova tenni azt, hogy ő mással van, nekem meg nem igényem más nővel lenni.


Szerintetek el fog ez nála múlni? Soha nem vetett fel ilyet..



2022. jún. 19. 18:37
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Úristen. Nagyon primitívek vagytok. Hogy tartanám ezt a világ legjobb dolgának? Kb undorodom az egésztől.. 13-14 kommentből 1, azaz 1 volt aki normálisan írt nekem. Rettentőek vagytok.
2022. jún. 19. 20:51
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha képes a vaginális orgazmusra, és ez korábban nem is okozott gondot, akkor egyszerűen beszélnetek kellene szex közben is, de ha nem sikerült akkor előtte/utána is, hogy mire vágyik. Én 17 év után bármikor elmegyek bizonyos pózban, és a párom megfelelő ingerlésével, de ezt ő tudja, úgyhogy ez nálunk fel sem merül problémaként. Ha ez nem lenne, akkor a csikló orgazmus bőven megfelelne, mert szeretem, és tudom, hogy a hüvelyi orgazmusra a nők többsége egyébként sem képes.

Bármilyen rossz is neked, az alap probléma nem a szexben keresendő, hanem, hogy már nem szeret! Eszébe nem jutna mással szexelni ilyesmi miatt, hanem javítani akarna.

2022. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Ok.Akkor én leírom neked normálisan. Tegyük fel, hogy belemész. A nőknél 90%-ban van érzelem. Ha a szex előtt nincs, akkor majd lesz utána. Tehát lesz neki egy pasi, akivel jó a szex, vannak érzelmek, nincs stresszt, csak boldogság. Meg van otthon egy másik, akivel sz.r a szex, feszültség van, rossz kommunikáció. Te melyiket választanád? Válás várható. Nem, a gyerek nem tartja melletted, mert őt nem veszíti el, azt írtad, anyagilag sincs rád szorulva.

A másik lehetőség, hogy nem mész bele. A fentieket sürgősen orvosolni kell, különben ugyanaz a forgatókönyv várható, annyi különbséggel, hogy megcsalással tesz szert az utódodra. Ha egyenesebb típus, akkor felcseréli a sorrendet, és előbb válik.

2022. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
18%

A nyitotsag is tud jo lenni. Mi os teljesmem monogamkemt kezdtük, dr aztan nyitottunk

Nem ugy kell ezt elkepzelnj, h minden nap más, egyszerűen csak nem utasítjuk el a lehetőséget. Érdekesség, h azóta sokkal őszintébb lett a kapcsolatunk es a sex is sokat javult. Az egymással valo unatkozás is megszűnt.

Hogy milyen érzés mikor o más pasival van? Esőre nagyon féltem, h e miatt fogunk elválni vagy h nagy lesz a feltekenyseg stb. Mikor megtörtént érdekeség képen nem féltékeny voltam, hanen agdodtam, h jól van-e. Mi a teljes őszinteség mellet döntöttünk, így kaptam üzenetet, h mikor kezdik, mikor ért véget és mikor találkoztunk részletesen is beszámolt, h mi történt. Furcsa módón inkább izgalmat ereztem. Ugyan ez volt mikor rajtam volt a sor. Sőt meg egy hatalmas izgalom volt az ö részéről, hogy egy barátnőjével voltam.

Mi ezt 5 éve kezdtük. Jól átbeszélünk mindig mindent es igy tud működni, annak ellenere, h mi is monogam tipusuak voltunk

2022. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezted, el fog-e múlni. Mindenki próbálta a feleséged javaslatának az okát feltárni, ami egyben válasz is a kérdésre, nem kell felháborodnod. Nyugodtan indulj ki magadból, szereted őt, tehát eszedbe se jut mással lenni, és el sem tudod képzelni, hogy ő mással legyen. Így vagyok ezzel pl én is, és hidd el, hogy mások is! Bár nem ismerlek benneteket, azért egy ilyen kérés után én is azt gondolom, hogy valami nem oké ebben a szuper őszinte és szerető kapcsolatban, és nem csak az, hogy nem olyan fincsi már a szex 9 év és gyerek(ek) után. Tényleg csak a saját érdekében gondolkodj el, hogy mi lehet annak a fejében, aki ilyet ajánl fel.
2022. jún. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy te azt gondolod, nincs megcsalás, még lehet.

Egy hazug ember is őszintének tűnik.

Hidd el, ha már megtelepedett az agyában a gondolat, így vagy úgy, de le fog feküdni mással. Ha eddig még nem tette meg.

2022. jún. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek csak párterápiára, ahol mindketten őszintén tárjátoka terapeuta elé a problémáitokat. Ne szégyelljetek semmiről se beszélni előtte, ami nyomja a lelketeket. Csakis így lehet eredményes egy terápia (hacsak nem romlott meg a viszony, hogy már semmi sem segít.

A terapeuta hozzá van szokva mindenféle okokhoz, ne fog kinevetni, főleg nem fogja senkinek kifecsegni, amit tőletek hall. Erre az őszinteségre kérjed meg a párod is.

Sok szerencsét és egyelőre bízz a párodban, miszerint még nem csalt meg!

2022. jún. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogtam én is,mennyi itt a jó indulatú

állampolgár, de azért az tény hogy ő, nem veled akarja

megoldani a gondokat,hanem valaki mással..És ez szomorú lenne

a számomra egy jó házasságban.

2022. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Ő másokkal akar dugni, ez elég egyértelmű. Ennek a házasságnak lényegében vége van.
2022. jún. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell feltétlenül aggódni egy ilyen felvetés miatt. Egyszer én is elfantazialgattam erről, fel is vetettem a férjemnek, de végül nem lett semmi.
2022. júl. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!