Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyitott házasságban élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasságban élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Feleségem felvetette a nyitott házasság gondolatát.

Tőlem elég messze áll ez a nézet, elég monogámnak tartom magam, ő volt nekem az első kb minden téren, számára nem én voltam. Soha nem volt megcsalás a kapcsolatunkban ~9 éve vagyunk együtt.


Szerintem én nagyon nem tudnám hova tenni azt, hogy ő mással van, nekem meg nem igényem más nővel lenni.


Szerintetek el fog ez nála múlni? Soha nem vetett fel ilyet..



2022. jún. 19. 18:37
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Kb 9-es adott rá egyedül normális választ. A többiek ítélkenek illetve jóslatokba bocsátkoztak.

9-es: Igen, ebben meg is egyeztünk vele. Nekem is ez a nézőpontom. A fő probléma nálunk a nem megfelelő kommunikáció és a rengeteg külső tényező, stressz. Én mondtam neki, hogy egyáltalán nem állok készen erre a dologra még, ezt ő elfogadta és megígérte, hogy nem fog semmit tenni. Nyílván nehéz visszaadni egy ilyen beszélgetést. Egyébként ismerem annyira, hogy teljesen megbízzak benne és elhiggyem amit mond. Simán félremehetett volna, ehelyett megbeszéltük ezt. Még ő sem biztos ebben az egészben csak lehetőségként hozta fel. Én biztos nem tudnám túltenni magam ezen a dolgon, nagyon monogám vagyok. A nem jó szex azt jelenti, hogy egy ideje, kb a gyerek után nem olyan jó a szex, nem mindig vagy inkább ritkán tudom kielégíteni. Ami neki is rossz, nekem is rossz (férfi ego). Kb az a probléma, hogy nem érez röviden tömören. (Nincs méretbeli probléma, abszolút átlagos, kicsit afelettivel rendelkezem). Egyébként csikló izgatásával gyakran így is ki tudom elégíteni, de ugye a nagyágyú a vaginális orgazmus.

2022. jún. 19. 19:19
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor intimtorna. De persze egyszerűbb félredugni.

Az a baj hogy a nők általában érzelmi alapon dugnak félre.

2022. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
45%
Szánalmas egy nejed van. Dugni nem kellesz, de a fizetésed meg a megszokott élet az kell neki.Sok jövőtök nem lesz együtt.
2022. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
31%
Szar veled a szex, persze hogy mással akar dugni.
2022. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

13-as: Miért ítélkezel? Egyrészt jóval többet keres nálam, soha nem várta, hogy eltartott legyen. Másrészt, ha nem értessz a dologhoz miért szólsz hozzá?

Én se megyek osztani az észt az autószereléshez, mert nem értek hozzá..

2022. jún. 19. 19:38
 16/33 anonim ***** válasza:
83%
Tudom hogy fáj, de az igazság. Nyugodtan mehettek párterápiára vagy bárhova, nem kellesz már neki. Aki szeret az nem mással akar dugni, hanem veled szeretkezni. És ezt nőként mondom. 13#
2022. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy házasságban ilyen felmerül ott valami elromlott.Valami már nem olyan mint régen.És nem megjavítani szeretné, hanem átformálni, tágítani a lehetőségeket.Olyan irányba szeretne elmenni, hogy megtartson téged biztos pontnak, mert válni nem akar. Legyen meg a családi élete veled és a gyerekkel...idilli kép.De mellette legyen egy olyan élete is, ahol megismerhet új férfiakat, élvezheti hogy körbeugrálják és udvarolnak neki,flörtölhet, ez mind izgalmas és megélheti szex terén azokat a vágyait, amelyekre esetleg veled nem volt lehetősége.

Idővel jönni fog egy fickó, akibe beleszeret, aztán eljuttok odáig hogy össze akar vele cuccolni meg tőled elválni.Nekem több szexkapcsolatom is volt férfiként, és akivel jól működött a szex azok kivétel nélkül elkezdtek érzéseket táplálni felém.Pedig nem vagyok egy nagy szám pasi:)

Ha házas lennék és ilyennel jönne a feleségem akkor meg se fordulna a fejembe az hogy belemenjek.Inkább magamba roskadnék...hogy hogy lehet képes ilyenre...vagy mit rontottam el hogy idáig fajul hogy másokkal akar együtt lenni, nem velem, vagy én nem vagyok elég neki.És mellette nagyon kiábrándító lenne számomra , egy ilyen felvetés után már nem tudnék rá többé úgy tekinteni mint korábban.

2022. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Te le tudnál feküdni vele úgy hogy előtte mással volt?
2022. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne hogy a jelölt is megvan
2022. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
82%
Írja már le neki valaki, hogy ez a világ legjobb dolga, mert addig úgy se nyugszik:D
2022. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!