Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a férjednek már van gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjednek már van gyereke, ugyan úgy örült a közös babának, és elérzékenyült mint ahogy az elsőnél is? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudhatnám? Nem voltam ott az első babánál.
2022. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Az elsőnél érezte először az apa érzést. Két eset amúgy sem lehet egyforma.
2022. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

És ha nem ugyanúgy, akkor mi van? Ezen annyira felesleges gondolkodni, évek teltek el, más az élethelyzet is!

Neked csak annyi a dolgod, hogy közösen tervezd vele a gyereket, akkor nyilván örülni fog.

2022. júl. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
A nem elsonel már tudja, mit vállal es mennyi nyűg. Es megvan a stratégiája is mar kilépni ha majd ki akar. Okosabbak.
2022. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Minden gyereknél örülsz és mindegyiket ugyanúgy szereted!
2022. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt mondja minek gyerek már van egy, igen neki van de nekem nincs, és mivel jóval fiatalabb vagyok nála én szeretnék még azt mondta ő is szeretne, remélem ugyan úgy tudja szeretni mint az első gyermekét.
2022. júl. 12. 12:13
 7/15 anonim ***** válasza:
20%
Ha a férjednek már van gyereke, akkor gondolom ugyanolyan örömmel élvezett el annak létrehozásakor, mint amikor benned tette - így láttad te is, gondolom ;)
2022. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os Azért nálad komoly bajok vannak!

A minek gyerek, már van egy és az ő is szeretne között óriási szakadék van. Azt házasság előtt szokás tisztázni, hogy ki milyen jövőt képzel el, és hogy akar -e gyereket.

Hány évesek vagytok, ő törődik a gyerekével, rendszeresen van nálatok, fizeti a gyerektartást?

2022. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Na màr megint egy unalmas "összejöttem egy vénülő pasassal, akinek már van gyereke, de velem az Istennek se akar közöset, mert minek ha már mástól van" tucat kérdés. Keressél olyat, aki még akar, de ne kényszerítsd rá a te akaratodat, ha nem akar már gyereket. Márpedig a leírás alapján nem igazán csurog el a gatyájába az örömtől a veled való gyerek csinálás gondolatától. Mondjuk a faszi is megéri a pénzét. Kell a hamvas gyerektelen punci neki.
2022. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 ha akarna gyereket, miért mondaná azt, hogy “minek gyerek már van egy”? Ilyen embernek akarsz szülni? Szegénykém téged sem az eszedért szeretnek.
2022. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!