Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mik a tapasztalatok? Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok? Egy tipikus csajózógépnek sikerül az életben "megtérni" és elköteleződni?

Figyelt kérdés

Olyan tapasztalatokra vagyok kíváncsi, ahol a fiú/férfi tipikus csajozógép/"fuckboy" volt és nem igazán volt hűséges. A te életedben hogy alakult? Sikerült melletted kikötnie? Meg tudsz benne bízni? Jó férj/apa?


Vagy barátnőnél mik a tapasztalatok, ha neki ilyen párja van/volt?


A trolloknak ez az oldal vírusos!!!



2022. júl. 15. 23:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm ilyen volt, csak megállapodott, gyerekei vannak, de még mindig csinálja csak nem olyan intenzíven...
2022. júl. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátom ilyen, amikor megszületett a lánya csak ő létezett. Ahogy betöltötte a 14 élet évét a leány, barátom újra csajozott. El is váltak. Nekem mindig azt mondja, 2féle nő létezik. Az egyik aki család alapításra való(süt, főz stb...), a másik akivel lehet szórakozni és jókat dugni.
2022. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

8: Tapasztalat? Biológia. Nők mindig azt hiszik ki tudják erőszakolni a változást de végül saját maguk változnak meg a pasi meg nem.

Így működünk... Ha kalapáccsal agyon vered se lesz más.

Ilyen az élet...

2022. júl. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

15:48


Azért ezzel vitatkoznék, de ez a kérdés nem erről szól, csupán tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Köszönöm mi mindenkinek, aki leírta.

2022. júl. 26. 17:31
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
Hát maximum akkor ha teljesen felülírja önmagának az adonisz császár programot. Az ilyen típusú embernek a monogámia már csóróság.
2022. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

14: Átnevelő táborban meg lehet változtatni valakinek a személyiségét és emberi roncsá tenni ha elveszed mindazt ami ő valójában. Utánna az lesz a baj hogy nem férfi. Biológiával nem lehet mit kezdeni. Hormonok irányítanak minket.


Egyik nagyon jó barátom ilyen. Százával vadászta/vadássza a nőket. Ő vadászta le az első barátnőmet is. Szóval régi a barátság. Első házasságából van 2 gyereke, a másodikból 1 de már válóban van mert nyilván mindig megcsalta a feleségeit is, az egyik barátnője gyereket vár, miközben már egy másik nővel kavar. Nyilván ennél több barátnője volt, de én már nem bírom számon tartani.

Mindegyik szentül hiszi hogy megváltoztatja.

2022. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16, Részben egyetértek. És köszönöm, hogy leírtad.
2022. júl. 26. 22:02
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem van aki azèrt csajozik mert keresi az igazit, miutàn megtalalta leàll. Van akiben pszichès problèma àll a hàttèrben, önmagàt pròbàlja igazolni mert az önbecsülèsèvel van gond. Ès van aki a magas tesztoszteron hormonszint miatt csajozik. Annak a legnehezebb leàllni. Az előző 2 szerintem megvàltozik amikor egy megfelelő nőt talàl
2022. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

07:26 Teljesen egyetértek veled,nagyon jó megfogalmazás!!!

Már csak azért kéne kideríteni, hogy hogyan lehet kideríteni a különböző típusokat. :D

2022. júl. 29. 00:29
 20/21 -remete- ***** válasza:
A megcsaláshoz 2 ember kell és egy kimerült beszélgetésekk teli parkapcsolat. A játékok elhagyása, apumék 40 év után is elmentek rendszeresen randizni. Nem engedték kihülni a kapcsolatot.
2022. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!