Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2,5 éve vagyunk eggyütt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 éve vagyunk eggyütt a feleségemmel, kiderült, hogy megcsalt 8-9 pasival. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ebből 1 év házasság. Nincs gyerek, közös vagyon, semmi. Albérletben dekkolunk. Nekem és nekem sincs annyi fizetésem, hogy önálló albérletet bérlejünk, de még egy szobára sem Budapesten, így kényszerűségből egy fedél alatt élünk.

2022. júl. 23. 16:45
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
#10 voltam, kösz, bocs.
2022. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
19%

7es, miért? Az a baj, hogy nem ismerte, nem az, ha elveszi. Én is nemrég házasodtam, és nem vagyunk még 2 éve együtt. De az elejétől fogva együtt éltünk, és napi szinten beszélgetünk magunkról, a kapcsolatunkról. Ismerjük egymást, egymáshoz illők vagyunk, miért baj az ha 1,5 év után házasság van?


Bocs az offért.

2022. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Nincs közöm az anyagi dolgaidhoz, de egy szoba bérlésre talán ki tudnád spórolni, mint egy hazug csalót nézni egésznap. Attól, hogy kényszerből egy fedél alatt élsz vele, neked lesz rosszabb
2022. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
26%

"ha már lúd, legyen kövér"

Sok sikert a következő csajhoz!

Inkább azért gáz, mert neked is meg kellett dugni!( olyan lehetett mint egy prostival!Fúj már!)

2022. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
#15 az a poén, ennek ellenére velem elég passzív volt az ágyban. De ahogy mesélt másokkal való kalandjáról, gyakorlatilag 90% ő kezdeményezte...
2022. júl. 23. 17:04
 16/45 anonim ***** válasza:
44%
Egy élmény lehetett csókolozni vele , abból kiindulva mit csinálhatott!🤮
2022. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
87%

3 opció:

Ismerkedj meg egy csajjal, költöztesd oda, és közös erővel túrjátok ki a félrelépős asszonykát! (Tanácsos lecserélni a zárat is.)

Ismerkedj meg egy csajjal és költözz hozzá!

Vagy ha megoldható, akkor költözz vissza oda, ahol ezelőtt laktál!

2022. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

#18 anyámélhoz nem megyek vissza.

A többi meg nem játszik, amíg el nem váltunk. Mert akkor házasságtörés lenne a részemről és akkor jogot formálhatna az asszonytartásra ami a jövedelmem 30%-a... hülye nem vagyok. Ha gyerek nincs, akkor ezzel ne tegyen tönkre anyagilag.

2022. júl. 23. 17:12
 19/45 anonim ***** válasza:
0%
A felesèged helyèben már règ kidobtalak volna, te aranyásó!
2022. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
#19 én aranyásó? :D :D :D Én keresek 2x annyit, mint ő és albérletben élünk. Csak most a KATA módosítás miatt nettó 200 lesz a bevételem kb. Ha ez nem lenne, már elköltöztem volna.
2022. júl. 23. 17:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!