Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 2,5 éve vagyunk eggyütt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2,5 éve vagyunk eggyütt a feleségemmel, kiderült, hogy megcsalt 8-9 pasival. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ebből 1 év házasság. Nincs gyerek, közös vagyon, semmi. Albérletben dekkolunk. Nekem és nekem sincs annyi fizetésem, hogy önálló albérletet bérlejünk, de még egy szobára sem Budapesten, így kényszerűségből egy fedél alatt élünk.

2022. júl. 23. 16:45
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint te sem vehetnél ki, szóval nem ítélhetne a bíró ilyet. egy htb feleségnél, gyerekekkel lehet, de egy dolgozó, egészséges felnőttnél milyen alapon?
2022. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem nem lenne opció hogy éljünk együtt mint a lakótársak.Nem lenne hozzá gusztusom.Nem egy férfival csalt meg, hanem majdnem egy tucattal.Nem mintha annyit számítana hogy egy vagy 9.Az egy után se tudnék ránézni hányinger nélkül.De jó nagy ribi hogy 9-en átmentek rajta. Te meg jó nagy marha hogy fel se tűnt ennyi ideig.

Én keresném a megoldást,de tuti hogy nem maradnék benne ebbe a helyzetbe.Akár még másodállást is vállalnék csak azért hogy önálló lehessek és tudjak bérelni és fizetni egy kisebb alapterületű alacsony fenntartású lakást.

2022. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
#32 neked sem tánt volna fel. Nagyon ügyesen csinálta. A szex az elejétől kezdve heti 1-2 volt csak köztünk és ez stabilan megvolt. De eleinte is csak azért volt ennyi, mert amikor ismerkedtünk és járni kezdtünk, már akkor is volt más, aki leápolta. Megoldotta munkaidőben, céges telóm, céges gépen. Otthon miután este hazajött és hétvégén semmi nyoma nem volt. Nem volt egy kósza telefon, egy üzenet, semmi. A céges tlefonján intézte, amit kikapcsolta, a céges laptopját meg hétvégére haza se hozta, hétköznap meg elő se szedte soha este.
2022. júl. 23. 18:12
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
de mit mond akkor, miért van veled? vagyis miért ment hozzád?
2022. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
#34 Annyit mondott, hogy engem eltudott volna képzelni apának, meg az akivel leéli az életét.
2022. júl. 23. 18:18
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
hát ezek szerint ez nem volt túl erős alap. sajnálom
2022. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
10%
10 centis pecsed van, ugye?
2022. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
91%
#37 tök mindegy mekkora a pöcse. Ha ez a baj, elég egy szerető is... De 9 különböző?! Nimfomániás a csaj.
2022. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Akkora nem lehet a baj, ha folyamatosan kifogásokat keresel, hogy miért NE kelljen szetköltöznötök. Anyádhoz nem mész haza? Oszt' miért nem? Már eleve érdekből jöttetek össze, hogy ne kelljen otthon lakni? Házastársi tartás. Na, persze. Jó nagy marha vagy, ha elhiszed.

Akkor sok boldogságot! Reménykedj, hogy valamelyik pasija elviszi 🤷🏼‍♀️

2022. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
És az ilyen köpedék nőknek van párkapcsolata....
2022. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!