Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő kell, hogy végérvén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell, hogy végérvényesen eltudjam dönteni, hogy válni akarok?

Figyelt kérdés

2022. júl. 25. 09:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha már megszervezted nelkule az életed. Akkor go.
2022. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Én 3 hét gondolkodás, és a jövőbeni életem megszervezése után beadtam a válókeresetet. Nem bántam meg. Ami nem megy, felesleges erőltetni. Semmi sem fog pozitív irányba változni akkor sem, ha életem végéig várok is rá.
2022. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Miután átgondoltad, hogy mit nyerhetsz, és mit veszíthetsz a válással. Gondold át, hogy miért is akarsz elválni, csak te akarsz-e elválni, és tényleg annyira javíthatatlan-e a helyzet?!
2022. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámék akkor beszéltek először a válásról, mikor nővérem 5-6 éves volt. Most 38... Végig éltek úgy egy életet, hogy mindenki csak szenvedett. Persze, voltak jobb és rosszabb időszakok, de alapvetően mostanra gyűlölik egymást. Szerintem, jobb ha mielőbb eldöntöd.
2022. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Ha kifizetted a babavárót és teljesültek a CSOK feltételei.
2022. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
szerencsére nincs baba.
2022. júl. 25. 10:34
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Ha ezen gondolkodni kell nspokat, heteket ott nagy a baj.
2022. júl. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Mi is úgy végezzük majd, ahogy a 4-es szülei. Anyagi nyomor lenne különmenni. Már nem olyan vonzó ő se, igazából egy albérletet se tudna megfizetni, magyarul nélkülem hajléktalan. Ilyen paraméterekkel max.fogatlan banyát találna, úgyhogy egyelőre jól bírja az 5,5 év szexmentességet. Én bármikor találnék pasit, aki velem akarná megoldani a lakhatási és szexproblémáit. Kell a fenének. Egyedül ilyen rezsiárak mellett végképp esélytelen. Évek óta szeretnénk elválni, már megterveztem a ház átalakítását, hogy albérlőket fogadhassak. De a rezsiemelés miatt nincs olyan albérlő, aki ki tudn nálam fizetni a fűtést. Gyerek van, emiatt nem tehete, azt, amit szeretnék, fellógatni magam az első fára.
2022. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szex mindent megoldott. Xd
2022. júl. 26. 08:47
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Életkortól, élethelyzettől és még számtalan dologtól függ, nehéz lenne általánosítani.

Alapvetően, akkor amikor TE úgy érzed!

Fiatalon házasodva (23/21 évesen) a második gyermek születése után romlott meg az intim viszonyunk kicsit, de semmi komoly probléma nem volt. Majd nejem eléggé felgyorsította a válási döntésemet, amikor egyszer csak nem jött haza munkából, azaz megcsalt. Egy héttel később, karácsonykor tettem ki a szűrét, amikor elém tett ünnepi vacsorának egy adag gyors rizst és néhány mirelit halrudat. Hozzá kell tennem, az említett egy hét alatt kerültem őt, éjjel - nappal melóztam.

Harmincas éveimben kiélveztem az életet! Szebbnél szebb nők jöttek, mentek. (egy estés kalandoktól a néhány hónapos viszonyokig) Majd jött egy nő, akit két év együttélés után fettem feleségül. Minden olyan jó volt vele, azt gondoltam, őt érdemes feleségül venni. 18 éve élünk együtt, de kb. 10 éve fokozatosan romlott a szerelmi életünk. Ő nem akarja, nincs rá igénye (senkivel, nem csupán velem). Idővel totálisan frigiddé vált. Nem váltunk el, pedig sokáig lebegett felettünk a pallós. Egyfajta baráti, laktársi viszonnyá alakult a házasságunk. Két gyermek, a lakhatás, a megélhetés és főként a szoros bensőséges baráti viszony köt össze minket. Még mindig egy hullámhosszon vagyunk, annyira, hogy fél szavakból tudjuk a egymás gondolatait. Egy olyan nővel nem volt még viszonyom, mint vele, ennyire még senki nem értett meg. Nincs intimitás köztünk, de nem váltunk (még) el. Mit hoz a jövő, azt nem tudom. Közel három év nyüglődés, viták után léptem félre először. A sors hozta utamba a lehetőséget, nem vadásztam a helyzetre. Azóta volt egy-kettő. Mindegyik fiatalabb volt nálam és tulajdonképp mindegyik hölgy szingli életet él, amin nem szeretett volna/szeretne változtatni. Senki előtt nem titkoltam, hogy házas vagyok, ők ezt elfogadták. Furcsa volt megszokni, de úgy tűnik, ez az élthelyzet mindenkinek megfelelt/megfelel.

50F

2022. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!