Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én lennék a házsártos feleség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a házsártos feleség?

Figyelt kérdés

A férjem külföldön dolgozik, építkezünk, és hogyha haza jön sem itthon nem csinál semmit sem a ház körül.


Ha kint van akkor mindig ígérget hogy ezt csinál vagy azt, de mikor ide kerül a sor nem csinál semmit.


Ha itthon van sosem segít, csak annyit hogy hoz előre fát. Itt kimerül a tartalék. Tudom hogy pihenni jön haza de kezd elegem lenni abból hogy ő egész nap vagy a tv elé ülne, vagy menne valamerre nélkülem vagy velem az mindegy. De az nem járja hogy szinte ki dolgozom magam, ő meg csak ül és vár és ezzel is szinte hátráltat.

Nálatok hogy van ez hölgyek??!!


Már restellek szólni ne hogy betituláljon egy házsártos friss feleségnek.

Egyébként 1 éve vagyunk házasok és 7 éve vagyunk együtt.


2014. márc. 17. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

"A férjem külföldön dolgozik, építkezünk."

Tényleg ennyire buta a magyar? A férjed külföldön dolgozik, és te ahelyett, hogy utána mennél, a nyakadba veszel egy építkezést, és ideláncoljátok magatokat.

Mielőtt felteszed a kérdést, igen, megcsal :D

2014. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire buta emberek vannak itt?? Nem kérdezem meg hogy megcsal, és mégis válaszol rá???? Őszintén ezt miért kell??? A kérdésem nem erről szól hanem érdeklődök hogy más kapcsolatban ez hogy van????!!!

Szerencsére bízok benne és ő is bennem, és nem nem csaljuk meg egymást, ő sem engem. :)

2014. márc. 17. 12:29
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Egyetlen szóval: igen.


Bővebben: ha én lennék ebben a helyzetben, mindent megcsinálnék hét közben annak érdekében, hogy az egész hétvégét a férjemmel tölthessem. Sétálnánk, beszélgetnék, kirándulnánk - együtt lennénk, mert a házasság ELSŐSORBAN erről szól, nem a külföldi munkáról és a külön élésről. Sőt, ha kellene, akkor akár vele is tévéznék. Ha esetleg vannak gyerekek, akkor mindezt természetesen velük.


Szerinted mennyi értelme volt összeházasodni, ha külön éltek, és mire felépül a házatok, addigra pont elváltok?

2014. márc. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Az én férjem is külföldön dolgozik. Ha hazajön a kazánházat televágja fával amit be is pakol, persze együtt csináljuk. Mindig megkérdezi, hogy mi az amit meg kell csinálnia amit én nem tudok. Az én férjemet inkább nyugalomra kell inteni, mert mindig mozogna. Ilyenkor amikor hazajön havonta 3 napra, inkább szeretném vele tölteni, mert így csak elszáll az idő a fejünk felett és nem is vagyunk együtt, értékelem amikor itthon van és együtt vagyunk. De mi készülünk ki hozzá külföldre, mert ez így nem élet!
2014. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Van egy stílusom, az igaz :D

De komolyan, téged ez kielégít, hogy csak hébe-hóba látod a férjedet? Miért nem azon dolgoztok, hogy együtt lehessetek külföldön? Egy ház felépítése nagyon sok pénzbe kerül, "röghöz köt", és ha esetleg úgy alakul, iszonyat nagy bukóval lehet csak eladni (több millióra gondolj).

A kérdésre válaszolva, nekem furcsa, hogy nem azon agyalsz, hogy hogyan tölthetnétek minél több időt kettesben, hanem szidod, mert "hátráltat".

2014. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos németül nem tudok, párom sem.

Én is csak egy egyszerű "csicska" vagyok és a párom is. Ez alatt azt értem hogy nem egy nagy emberek vagyunk mi! Sajnos!


Nekem oda kint nem lenne munkám, de ha itt fel épül ez a ház aminek szerencsére nem sok hiányzik.

Szóval addig itthon dolgozom ő addig otthon. Viszont szeretnénk majd babát, és viszont ki fogok oda költözni, szerencsére addigra már ő sem Németországban fog dolgozni hanem Ausztriában. A lényeges információ az az hogy ő jelenleg is munkásszállón van, viszont osztrákban önállóan megy majd ki, kell majd albérlet akkor viszont mindegy hogy egyedül lakik velem illetve ha lesz baba, vagy kismama leszek akkor velünk. Akkor természetesen az lesz a jobbik eset, viszont ha haza jövünk, vagy tegyük fel én szeretnék itthon lenni családommal akkor lesz hová. Nem kell édesanyámék egy 2 szobás házában kerülgetnünk egymást.

2014. márc. 17. 12:59
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk besegített a párom, mikor itthon volt egy hétig. Nyilván pihent is, de több időm volt rá, ha segített.
2014. márc. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy jól esne,ha besegítene,hiszen így több időtök maradna utána egymásra.Egyébként én olyankor,ha hazajön,inkább az együttlétre fektetnék nagyobb hangsúlyt,nem a közös munkára.A jó kapcsolat egyik alapja,hogy törődünk egymással.
2014. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

A házasság a közös szekér tolásáról szól, nem arról, hogy egyik megszakad otthon a munkában, a másik meg a tévét nézi.

Ha a férjed hazajön, szégyen, hogy csak üldögél vagy elmegy NÉLKÜLED.

2014. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdés az, hogy mennyit van külföldön, és mennyit van itthon?

Lényeges lenne a pontos válaszadáshoz.

Amúgy elképzelhető, hogy pihenni jön haza, és örül neki, hogy nem kell semmit csinálnia.

Ha azt akarod, hogy boruljon a bili, akkor tedd neki szóvá.

Amúgy Te mit is dolgozol, és mennyit is adsz be a közösbe?

2014. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!