Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg ennyire rossz feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rossz feleség lennék akitől válni kell ?

Figyelt kérdés
Férjem egyre kibírhatatlanabb. Fiatalok vagyunk , van egy kisfiúnk . Mindketten dolgozunk átlagos életet élünk . Az utóbbi egy évben ha ki mozdultam barátokkal bulizni , vagy elutaztam baratnomet meglátogatni hatalmas hisztiket rendezett és ez egyre rosszabb és rosszabb . Hozza teszem nem minden hétvégés dologról van szó, csak nekem néha szükségem van egy kis külön töltött időre , kikapcsolódásra , stresszes a munkám , monoton néha az életem , főzök mosok takarítok gyereket nevelek , mindezt szinte egyedül kevés segítséggel . Nekem az okoz neha örömöt feltöltődést ha a barátaimmal el mehetek neha , akkor az rólam szól nem pedig arról , hogy hol a munkahelyen hol a gyermekemmek hol a férjemnek feleljek meg épp . Úgy érzem az egész életem nem szól másról mint mások kiszolgálásáról. A munkám is felszolgáló , otthon is néha egy cselédnek érzem magamat . Ha néha kimozdulnek akkor meg kegy a lelki zsarolás férjem részéről mert milyen anya az aki el akar menni másik városba barátnőzni meg szórakázni az ő szavával elve , válással fenyegetőzik az utóbbi időben . Haza jön egy barátnőm külföldről és szeretnénk elmenni egy hosszú hétvégére ahol csajok hárman leszünk , és meg el se mentem de már jön a hiszti a lelki zsarolás :( Tényleg ennyire szar lennék ?
2022. aug. 2. 20:43
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

2-es. - 5 éves

3-as. - nem tudom ki az a Sáfrány Emese majd rágooglézok

4-es. -tudom nem arról szól , es nem is heti rendszeres dologról írok , ők is felnőtt emberek , egyesek anyukák , mások csak férjesek , szinten

hétköznapi élettel ők sem érnek rá állandóan ahogy én sem

5-ös. - igen már próbáltam kommunikálni vele , de ha szóba

jönnek a dolgok ingerült lesz es meg sem hallgat illetve a saját magán es a hozzáállását ismételi, szerintem sem válóok de úgy érzem erre állt ra

nagyon , ezzel fenyegetőzik mert látja amúgy nem hat meg ez az éretlen viselkedés

6-os. - igen el szokott járni de ritkábban , ő inkább azt csinálja majdnem mindennap vesz 3-4 sört és este leül a gép elé játszani, néha elmegy itthonról barátaival de az ritkább , illetve van hogy másik városba is bulizni de az évente 1-2 alkalom , szóval igen ha úgy van megy ő is

7-es - abszolút egyet értünk , sokszor nem is kene feltalálni magát mert van hogy valamelyik nagymamánál van a gyerkőc , szóval még vigyázni sem kene ra , én már annyiszor hívtam magammal is a válasz mindig nem volt , ha itthon vagyunk a gyerek nélkül akkor sem megyünk sehova , nem hív sehova , ha én hívom akkor az s program neki nem jó

9-es - igen a normális életben így kene lennie . Az a baj a férjemet az anyja nagyon elkényeztette , ott is megszokta otthon gondolom az asszony dolga minden a férfinak meg csak a munka . Én viszem hozom a gyereket az oviból , ha nem én hozom akkor anyósom , míg a férjem otthon alszik , mert folyton azt teszi , néha nagy unszolásra kitakarít de az is felszínes de megcsinálja kb havi egy alkalommal , de az max annyit tesz hogy felmos fel porszívóz meg beteszi a mosogatóba a szennyest . Egy tükörtojást nem tud megcsinalni , de más férfi munkát sem . Szóval ha a nemi szerepeket nézzük , ha egy anyának az a dolga hogy gyereket neveljen meg háztartást vetessem munka mellett akkor egy férfinak meg az hogy ne a gép előtt üljön hanem mondjuk barkálcsoljon otthon az új házunkban , ne mindig szakembert keljen hívni horror összegekért . De persze ezekről csönd van .

2022. aug. 2. 21:32
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Szabd meg a saját korlátaidat


1. Kezdjük azzal, hogy mindketten dolgoztok.

Emellett nem csak te eszel, nem csak neked van koszos tányérod, szennyesed, stb. Tessék a kedves férjnek felnőtt emberként viselkedni, akinek nem kell használati útmutató a mosogatáshoz, meg nem kell ott állni mellette amíg csinál egy adag krumplistésztát.


2. Nem csak a te gyereked, egy férfi nem csak arra a 2 percre “kell” ameddig megfogan a gyerek. Foglalkozni vele, nevelni az apának is kell, főleg hogy fiú gyereketek van. Nehogymár ne tudja ellátni a saját gyerekét mondjuk havonta egyszer 1-2 napra.


3. Nyugodtan meg lehet neki mondani, ha nem “enged el” KIKAPCSOLÓDNI, akkor annak ő látja kárát. Ki akar egy házisárkány feleséget?


Én sosem engedtem, hogy bárki megmondja hova mehetek és hova nem. Ettől függetlenül megbeszélünk mindent, mert valakinek a 3 kutyáról gondoskodnia kell. Volt hogy ő ment el 3 napra, múlt hónapban és kempingeztem a barátaimmal 3 napot. Nem a kutyája meg a gyereke vagy, hogy így bánjon veled.

2022. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
A 11-es válaszod sajnos rettentően elkeserítő😔 nálunk sem hagyományosak a nemi szerepek, múltkor én barkácsoltam, mert szeretem csinálni, addig ő teregetett meg elpakolta a ruhákat. Osztozunk a terheken, nem számít kinek mi van a lába között.
2022. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

11-es ez nagyon durva ! 🥶

Idáig véletlenül sem szetetnem hogy elfajuljon a helyzet . Én biztos nem fogom megengedni neki azt hogy egyáltalán a telefonomba nézzen ! Nem azert mert van takargatni valóm , de ez a privát szférám amire ugrok legyen bárki . Igazából ezt a fajta kontrollt meg hála istennek nem gyakorolja rajtam , de ahogy elmennék kicsit ki a világba már megy a duzzogás , a hiszti a bűntudatkeltés. Hanyingerem van egyébként is a manipulációtól undorító dolognak tartom . Kar hogy rólam lepereg , gondolom ezért fenyeget válással mert már csak ebbe kapaszkodik . De milyen dolog már ez esküszöm , hogy egy ilyen dolog miatt vallni akar vki ? Mert ha szenvedély beteg a párod az egy kemény dió, vagy ha meglop , megcsal vagy isten tudja , de meg azokat is meg lehet beszélni értelmesen … azokra is találtak megoldásokat emberek … de most ezért válással fenyegetőzni mert néha az ember kicsit ,, élni szeretne “ míg van ereje egészsége fiatalsága ? Ez ekkora bűn? Hozza teszem 2 hónapja sehol sem voltam , egy munkahelyi csapatépítőn kívül , szóval nem is értem … persze addig is én voltam a jó fej most meg a szar hogy mennek .

2022. aug. 2. 21:42
 15/37 anonim ***** válasza:
8%
Hőbörgő femináciknak mondanám, hogy a kérdés nem volt konkrét. Nem volt leírva hogy ki mennyiszer jár el úgyhogy úgy ugassatok csak! Nemkell mindenkinek mindent elhinni, mert az élet nem ilyen.
2022. aug. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Elnézést azért hogy ilyet kiírtam tényleg , de már tényleg elbizonytalanodtam , hogy tényleg ennyire pocsék anya és feleség lennék ezért az egy ,, bűnömért “ hogy néha szeretnek a hétköznapi monotonitásból kiszakadni . Egyébként azóta csinálja a férjem ezt nagyon durván mióta barátnőmet meglátogattam egy másik városba , ő is ismeri a baratnomet egyébként . Jól éreztük magunkat , ott aludtam nála bár eredetileg is így volt meg beszélve , elmentünk sok helyre a városba szétnézni , masnap este 7 kor mentem haza és teljesen ki volt akadva a férjem . Annyira jól éreztem magamat pedig csomó érdekes helyen jártunk, őt ez nem érdekelte meg sem kérdezte milyen volt csak dünnyögött, hogy milyen dolog már ez ilyenkor haza jönni ? Mint ha nem is a férjem lenne hanem az apám , 4 év van köztünk de manapság úgy kezel mint vmi gyereket …. Pedig olyan jó volt feltöltődni kicsit de úgy látszik ezt is sajnálja tőlem .
2022. aug. 2. 21:55
 17/37 anonim ***** válasza:
87%
én is átéltem már ilyet. most egyedül élek. azt gondolom, hogy ez nem párkapcsolat. nem csináltok együtt semmit és még az önértékelésed is a béka feneke alá kerül. gondold végig, hogy neked ez miért jó? próbálj meg beszélni vele. ha nem sikerül, akkor nem sok jót remélhetsz. neki ennyi elég az életben, neked meg teljesen jogosan nem. ez így elég szomorú jövő
2022. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
89%

Aki a feministára azt mondja hogy “femináci”, remélem az anyját is csicskaként kezeli, aki maximum mosni meg főzni jó. Ja meg persze szülni, mert a női lét értelme…

Tudod, hogy a feminizmusnak köszönheted, hogy a saját anyád járhatott iskolába? Bár nem sok értelme volt, ha egy ilyen balekot sikerült összehozni…

2022. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
7%
#18 aha. Tudod mi köszönhető neki? Hogy ma minden egyes munkahelyen kivételezettek, ha női a főnök akkor azért ha nem akkor azért és ugyanannyi fizetésért. Aztán ekkora szátok van, de higy mire…
2022. aug. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
86%

A férfiak és nők közti bérszakadék fogalma számodra ismeretlen?

Mondok ennél is mélyebbet: az orgazmusszakadék 60% körül mozog. Igen, ez rád is vonatkozik :) vagy szerinted fair hogy 10-ből majdnem 10 férfi sikeresen elélvez egy aktus során, míg ez a nőknél 10/6? De egyszerűbb megjátszani, mert az olyan férfiaknak mint te, borzasztóan fáj, hogy még arra sem vagytok képesek hogy csúcsra juttassatok egy nőt, akiknek változó arányban 3 féle orgazmus áll rendelkezésére.

Ha meg sem élem, alig várom, hogy a rohadt férfiuralom, meg az olyan s@ggfejek, mint te, pofára essetek.

Fel sem tudod fogni, és nem is akarod, hogy mi mindenen megy keresztül egy nő a patriarchátus miatt. Szerintem inkább fogd be és olvasgass egy kicsit ezzel kapcsolatban.

2022. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!