Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki az, aki azt tapasztalja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki azt tapasztalja, hogy a párja visszaél a házasság intézményével és nem törődik vele, mert tudja, hogy úgysem hagyja ott egyéb ok miatt?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 02:25
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezt általában az tapasztalja, aki életképtelen egyedül.
2022. aug. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Foleg gyerekvállalás utan terhesseg alatt kezdenek sokan elszállni maguktol es azt hinni nyeregben vannak.

De sokan mások csak szextol is ezt hiszik h megvan a nő es azotan nem tesznek bele semmit.

Le kell szedni a magas lóról

2022. aug. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem minden felnőtt embernek törekednie kell arra, hogy meglegyen az önálló egzisztenciája, hogy ha bármi ossz dolog berobban, önállóan is képes legyen talpra állni.


Miért fontos, hogy ki az?? Ha te ilyen helyzetben vagy, tanulj, lépj le, keress szeretetteljesebb társat.

2022. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*rossz
2022. aug. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1-es válaszadó nőnemű úgy vélem

2-es válaszoló gondolom nőnemű

3-as válaszadót szintén hölgynek vélem

Én vajon milyen nemű vagyok? Gyermekeitek vannak?

2022. aug. 8. 02:47
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem fontos KI az... csak így jutott eszembe a kérdés.
2022. aug. 8. 02:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Eltaláltad. Nő vagyok. Igen, van gyerekem, akit egyedül neveltem fel.A világon semmi nem volt indok arra, hogy az apjával maradjak csak azért, mert ő megszületett. 1-es vagyok.
2022. aug. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok, hogy felnevelted, mindig felnéztem azokra, akik egyedül voltak kénytelenek gyermeküket nevelni. Jó egészséget kívánok, vigyázzatok magatokra. Amit pedig írtál, azt írhatta volna pasi is, képzeld csak el!
2022. aug. 9. 02:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Szexmegvonás. Már nem kell szenvedni, meg van a gyerek is, már ciki szexelni ezek után.
2022. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!