Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban van ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban van ilyen?

Figyelt kérdés

Házas embereket kérdezném. Szóval van nálatok olyan hogy nincs kedvetek a szexhez de belekezdtek, majd közlitek a párotokkal hogy bocsi, de ez ma nem megy? Ezzel véget is ért a dolog, jöhet az alvás.

Másnap nincs folytatása, mintha mi sem történt volna.



2022. aug. 9. 20:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2022. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
A párod hogy viseli? Vagy esetleg ha te vagy az elszenvedő, akkor te?
2022. aug. 9. 21:01
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Van. Bár ha nincs kedvünk, akkor nem is kezdünk bele. Ha a másik próbálkozik, akkor meg egyrészt meghozhatja a kedvet, másrészt még időben lehet vele közölni, hogy most nincs rá hangulatom.


Nem fog egyikünk se megsértődni emiatt. Nem vagyunk már gyerekek.

2022. aug. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Értem. Havonta hányszor van szex nálatok? Nálunk átlagban havi 1X, de nem ritka ha 3 havonta 1X. Pont ezért is érintett érzékenyen a dolog, mert most várhatok megont 1-2 hónapot.
2022. aug. 9. 21:10
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Van, hogy nincs kedvünk, de akkor bele sem kezdünk. Nálunk ebből sosem volt vita.
2022. aug. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Feleségem szokott velem ilyet csinálni.. egyébként nem akadok ki rajta (talán 20 évesen még kiakadtam ilyesmin)


Ha ez van akkor oké, ő lefekszik én meg átmegyek a másik szobába kiverni. De sokszor könnyít rajtam és kiveri gyorsan nekem. Néha azt mondja h verjem ki és nézi, hátha megjön a kedve.

2022. aug. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
18%
Ezt a pároddal kellene megbeszélni, hogy miért ennyi. Szerintem ez elég kevés. Nem számokban kell mérni tudom, de azért egy normál kapcsolatban minimum heti 2 alkalom, ha nem vagyunk hulla fáradtak akkor akár naponta, két naponta.
2022. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
47%
Most válok pont emiatt, ne vesztegesd te sem az idôd...
2022. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Szerintem nem tetszem neki, soha nem volt kedve hozzám. Csak hát ez a bele kezdünk, és boccs ma inkább ne olyan megalázó. Ha holnap azt mondaná hogy okés, én utasítanám el mert tudom hogy semmi sem változott.
2022. aug. 9. 21:52
 10/32 anonim ***** válasza:
65%

Olyan van, hogy nincs kedvem, de belekezdünk, aztán belejövök. Eléggé ismerjük egymás testét.

Arra is akad példa, hogy belekezdünk, és megmondom félúton, hogy most túl fáradt/feszült/lehangolt vagyok egy orgazmushoz, feleslegesen túrázik bármeddig, úgyhogy ma csak neki lesz jó, és tartozik eggyel. Ez se tragikus, mert többnyire nekem is van orgazmusom, esetleg kétszer is, így ha egyszer-egyszer elmarad, az se érdekes. Ez nem azt jelenti, hogy magát a szexet nem élvezem, vagy ne esne jól egy kis összebújás, puszilgatás.

Az furcsa, hogy nincs kedve, de belemegy, hogy a kedvedben járjon, de lefékez. Ennek akkor van értelme, ha nem ismered a testét eléggé, hogy beindítsd.

2022. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!