Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban van ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban van ilyen?

Figyelt kérdés

Házas embereket kérdezném. Szóval van nálatok olyan hogy nincs kedvetek a szexhez de belekezdtek, majd közlitek a párotokkal hogy bocsi, de ez ma nem megy? Ezzel véget is ért a dolog, jöhet az alvás.

Másnap nincs folytatása, mintha mi sem történt volna.



2022. aug. 9. 20:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nekünk kb minden nap van szex, mert kívánjuk egymást, de igen, előfordul, hogy csókolózunk, játszunk egymással, de aztán inkább alszunk.


És 99%-ban ilyenkor kelek aztán arra, hogy éjjel, miután aludtunk néhány órát, hozzám bújik, és megpróbál hangulatba hozni :D (ő a férfi).

2022. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
mert pillanatnyilag nem jó, vagy maga a párotok személye nem vonz - egyik sem, mert jó és izgató, egyszerűen csak fáradtak vagyunk.
2022. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, hidd el, nekem sem elsőre sikerült olyan emberrel összejönnöm akivel a szex tényleg jól működött. Évekig tartott mire 1 olyat találtam akivel végre igen.... És nem ragadtam bele egyik korábbi kapcsolatba sem. inkább voltam szingli, mint fos, igénytelen " kapcsolatban" szenvedjek.
2022. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
69%
Bennem az a kérdés merült fel, hogy miért vagy még vele? 😕
2022. aug. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
24. Amiért az emberek 80%-a ugyanilyen kapcsolatban van. Nem vagyunk 20 évesek, egy válás gazdasági csőd, ott a gyerek, nyakunkon a válság ami 10X ilyen erős lesz, a másik meg hogy nem hiszek a 40+ -os kapcsolatokban. Itt már szinte csak lelki sebeit nyalogató emberek vannak, az elején kiélik a vágyaikat, majd 1 év után arra jönnék rá hogy semmivel sem vagyok jobb helyzetben. Már fiatalon sem nagyon van választék normális emberekből, akkor 40 felett mitől lenne? A normális férfiak, nők foglaltak.
2022. aug. 11. 08:35
 26/32 anonim ***** válasza:
Kérdező te a nő vagy a férfi vagy?
2022. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Tipp?
2022. aug. 11. 14:50
 28/32 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő? 😊
2022. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem pasas a kérdező. Amúgy mi újság arra? Lett változás vagy alakult másként a kapcsolat már?
2023. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Hahhó! Mennyit pusztítottál azóta? Remélem inkább épült a kapcsolat! Na? Mi van?
2023. márc. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!