Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban van ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban van ilyen?

Figyelt kérdés

Házas embereket kérdezném. Szóval van nálatok olyan hogy nincs kedvetek a szexhez de belekezdtek, majd közlitek a párotokkal hogy bocsi, de ez ma nem megy? Ezzel véget is ért a dolog, jöhet az alvás.

Másnap nincs folytatása, mintha mi sem történt volna.



2022. aug. 9. 20:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval van nálatok olyan hogy nincs kedvetek a szexhez de belekezdtek, majd közlitek a párotokkal hogy bocsi, de ez ma nem megy? "

előfordul, persze. nem vagyunk gépek, jó néhány különféle oka lehet, amiért mégsem megy a szex (noha eredetileg úgy gondolta az ember, hogy jól fog esni).

azért ilyen esetben többnyire megkérdezzük a másiktól, hogyan tudnánk segíteni, illetve elmondjuk a másiknak, mi az oka a visszautasításnak.

2022. aug. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy házasságban annyi minden van...

Ha nincs kedvem a szexhez, inkább megmondom és bele sem fogunk. De ilyen is előfordult már amit írtál.

Sőt, olyan is, hogy én másztam rá férjemre, belement, de ő adta fel időközben, mondván nagyon fáradt, mégsem fog neki most menni.

2022. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Engem az érdekelne, hogy az elutasítás azért van mert pillanatnyilag nem jó, vagy maga a párotok személye nem vonz? Nálunk elég gyakori az elutasítás eme formája, és ez már több mint bántó. Most konkrétan az van, hogy a szexre gondolni sem bírok, mert azt kötöm már hozzá hogy kudarc, és taszító vagyok. Sajnos azt érzem hogy ez jó ideig rá is nyomta a bélyegét az otthoni hozzáállásomra, és nem tudok felülkerekedni rajta. Ami még felettébb bántó, hogy másnap meg sincs említve, vagy hogy bocsi majd bepótoljuk, nem veled van a probléma. Semmi, forduljunk és aludjunk. Megmondom őszintén, kezdek belefáradni, az önbizalmamat és az önértékelésemet a béka s**** alá nyomta. Ezek után hogyan kezdeményezzek vagy hogyan és mit csináljak?
2022. aug. 9. 23:09
 14/32 anonim válasza:
87%
Mi vagy belekezdunk vagy nem. De félúton mi meg sosem hagytuk abba.
2022. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

"Engem az érdekelne, hogy az elutasítás azért van mert pillanatnyilag nem jó, vagy maga a párotok személye nem vonz?"

az előbbi.

ha nem vonzódtunk volna egymáshoz, akkor a közelébe sem jutottunk volna annak, hogy összeházasodjunk

"Ezek után hogyan kezdeményezzek vagy hogyan és mit csináljak?"

eléállsz, és mondod, hogy van valami a kapcsolatotokban, ami neked nagyon nem jó és szeretnél róla beszélni, hogy miként lehetne jobbá tenni.

ha továbbra sem foglalkozik a témával, akkor pedig elgondolkoznék, le akarom-e élni olyan ember mellett az életem hátralevő részét, akivel egyrészt egy rakás fos a szexuális élet, másrészt tök nyugodtan telibe szarja a problémáimat.

2022. aug. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

15. Bennem is ez fogalmazódott meg. Csak ismerem magam és a párom, ami azt jelenti ebből óriási nagy botrányt csapnánk. Nekem három mondatig menne a kulturált beszélgetés, majd mivel neki az lenne a válasza hogy ő nem tudja miét van ez így, én ekkor magamra venném és felmenne a vérnyomásom 345-ig. A válaszát előre tudom, nem miattad van, nem veled van a problémám. Sajnos én ezt nem hiszem el. Majd ezek után 1-2 hónapig ultra passzív lennék a komplett családi életünkkel kapcsolatosan, imádnék a munkahelyemen lenni. Ha ő így áll hozzám, akkor tőlem se várjon egy másodpercnyi figyelmet sem. Elkezdenék kifelé kacsingatni, ugyanis már marhára kíváncsi vagyok arra, hogy tényleg ekkora taszító förmedvény vagyok-e. Sőt, már nagyon jól esne, ha valaki mint embert is értékelne.


Végül is elé állhatok és megmondhatom neki hogy mi nem tetszik, elég jó ötlet! :D

2022. aug. 9. 23:42
 17/32 anonim ***** válasza:
Néha előfordul ilyen is. Màskor bepótoljuk, nem tragédia. Így is heti 4- 5 alkalommal együtt vagyunk. Olykor megesik, hogy fáradtak vagyunk, nem olyan a hangulatunk, vagy fejben nem vagyunk ott, nem tudunk koncentrálni igazán. Ez teljesen természetes, Nem vagyunk robotok, és nem csinálunk belőle problémát:)
2022. aug. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
17. Azért heti 4-5 alkalomnál én sem csinálnék problémát belőle. 2 hét után már azért igen, főleg egy kellemes kirándulós hétvége után mi lehetett az az óriási probléma? Majd az azt követő relaxos vasárnap? Aztán megint eltelik pár hét, mert az meg már így kell lehozni. Persze, nem velem van a baja... Egyszer mondta, hogy neki a maximálisat kell nyújtania egy férfinek, amibe bele tartozik a lakás maximális rendbe tételétől kezdve a top férfias külső, a szuper otthoni légkör, de ez legyen folyamatos hogy legyen kedve. Tehát éveken keresztül a maximálisat kell hozni, és akkor talán meglesz a havi kettő.
2022. aug. 10. 06:44
 19/32 anonim ***** válasza:

18. Nálunk alapból mindig is jól működött ( működik) a kémia. Ez az egyik alapja annak, hogy egy párkapcsolat jól működjön. A másik alap természetesen az érzelmek.

Ilyen Havi 2 típusú emberrel össze sem jöttem volna soha, vagy legalábbis nem lett volna hosszútávú, főleg nem 12 éves kapcsolat, amiben élünk.

2022. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
19. Értem én, de ha csak ilyenek voltak? Hidd el, nekem sem az első volt. Már az elejétől fogva az összes kerülte a szexet alapból is. Pont ezért mondom, hogy egyszer már kipróbálnám azt, hogy a másik fél is akarja, bár ez már ebben az életben nem valószínű hogy összejön, ha csak nem borítok fel mindent. Sajnos az a fajta csendes gyilkos vagyok aki sokáig tűr, majd elpusztít mindent maga körül. Nem jó, de ilyen vagyok.
2022. aug. 10. 12:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!