Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mondjam meg a feleségemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a feleségemnek hogy sokba van?

Figyelt kérdés
Annyi pénzem elviszi hogy nélküle már kacsalábon forgó palotám lenne, kreol lányok legyeznének banánfalevéllel.

2022. aug. 23. 23:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

ja, és hanem járna szépségszalonokba, akkor rínál, h. milyen igénytelen.

továbbra is mondom, a házimunka is MUNKA, és ha azt kiszerveznéd, és nem ő ingyen végezné,talán ki sem tudnád fizetni...

2022. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Figyelj csak... egy ferfi nem fog mosni mosogatni meg ilyenek... az a no feladata.

En joval tobb penzt hozok haza mint o, plusz a kerti munka is az enyem. Ez tobb mint eleg!

2022. aug. 24. 17:19
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

"egy ferfi nem fog mosni mosogatni meg ilyenek"


az én pasimnak (aki többdiplomás) ez magától megy, és még nagyon sok haladó gondolkodásúnak, aki a nőjében nem fehércselédet lát!

ha annyira felvágsz vele mennyi pénzt viszel haza, akkor mit rinyálsz itt, hogy sokba kerül a párod?

2022. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokba van?

Oké. Gyereket bölcsibe be vagy babysitter, és fogadj takarítónőt. Majd megtudod mennyit és ér a felséged. (rlsrulom h sokat..) jó nagy tuskó vagy..

2022. aug. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem az utolsó vaaszolo.Sokkal többet ad a közösbe. Csak a konyhai munkákat nem O végzi az összes többit igen. Nálunk fordítva volt, amíg teljesen közös volt a kassza a férjem az utolsó ft-ig elkoltotte. Amíg a gyerek kicsi volt szinte csak az unokatesotol örökölt ruhákban járt ha mégis kellett valami bolhapiacrol vagy turibol. A szavajarasa volt, hogy "mibol?" Aztán feleztuk a kasszát. A rezsi közös, a fennmarado meg saját. Nekem azóta szépen van pénzem. Jobban is keresek mint O. Ajánlom ezt a felállást nálatok is.
2022. aug. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fel bejáró nőt, szittert, aki a gyereket rendezni, és félig különkassza.
2022. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk is sok felesleges dologra elmegy. Pl. utálom amikor felbontatlan joghurtokat meg tejfölöket dobálgathatok ki. Mikor megjegyzem az a válasz, hogy én is figyelhettem volna. Már betegesen lejárati dátum szerint teszem a hűtőbe, mert ő ilyeket nem néz. Lehet a gyereknek is odaadná a lejártat... Pedig itthon a gyerek mellett néha belenézhetne. Na de ez csak az egyik. Megrendel sok felesleges cuccot anélkül, hogy szólna.
2022. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!