Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hagyjam hogy megszoljanak...

Hagyjam hogy megszoljanak feleségem szülei,vagy védjem meg magam,és mondjam meg inkább feleségem körmére nézzenek?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkám,és hallottam amikor telefonba nekiestek,hogy miért nincs munkám,stb,stb.Altalaban van munkám,több autót is felmutattam már előttük mióta ismerem őket meg van mindenem beosztom a pénzt,egyébként is nem is a munkahely a lényeg,hiába van valakinek ha elszorja amit megkeres,de én ugye beosztom.Ezzel szemben a lányuk,a feleségem,most is elverte a végkielégítést amit kapott,sőt minden pénzt elver ami nem kell a családi kasszába,szóval vagy másfél milliót is elvert ebbe a vírusos időszakban!! Megtehette mert én mindennek a felét kifizettem,így kétszer annyit költhetett,és akkor még én vagyok megszólva,amiért nincs munkám,ami lelkileg elég rosszul érint!! Most akkor áruljam be a feleségemet hogy megint minden pénzt elszort,vagy hagyjam hogy szapuljanak a szülei?

2021. aug. 22. 17:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%

"Altalaban van munkám"

És miért csak általában? Nem is keresel? Ne csodálkozz, ha nincs jó vélményük mrólad.


"mert én mindennek a felét kifizettem"

Még szép!

2021. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Alap dolog, hogy mindennek a felét állod, ezzel senkinek nem tettél szívességet. Ha van munka akkor nem kell annyira a pénz beosztásra figyelni, mivel rendszeres a jövedelem. Ha ezek szerint fele-fele arányban fizettek mindent és a családi kasszába is beletette a részét akkor nem költött 2x annyit, hanem azt amit megkeresett. Azt amiért te egy percet nem dolgoztál csak ő.
2021. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

elverte a végkielégítést amit kapott,sőt minden pénzt elver ami nem kell a családi kasszába,szóval vagy ..... Akkor jelenleg a feleséged sem dolgozik?


Szerintem amíg nem a feleséged szüleidtől kérsz kölcsön, semmi közük ahhoz, hogy dolgozol-e vagy sem. Nyilván olyan szinten van közük, hogy beszélgethettek róla kivel mi van, azt viszont ne hagyd, hogy megszóljanak. A te életed!


Az, hogy megvéded magad az nem egyenlő azzal, hogy a feleségedre mutogatsz, hogy ő mit csinál. Mond meg, hogy ne szóljanak bele az életedbe.

2021. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

Véleményük nekik is lehet, az már a te döntésed, hogy magadra veszed-e vagy sem.

Amúgy az tényleg alap dolog, hogy mindennek állod a felét.

2021. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

Kíváncsi lennék mi az hogy "elverte a pénzt". Költeni mert magára?


Ilyet benyögnél nekem a lányomról rosszabb veleménnyel lennék rólad mint amúgy.

2021. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Miért is élsz még együtt azzal a pénzelverős feleséggel ?
2021. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Akkor jelen pillanatban még van megtakarításod amit a legutóbbi munkábol raktál el, és abbol fizeted mindennek a felét?

Vagy csak akkor osztod be jól mikor épp van munkád, és most az asszony tart el?

Ha nem vagytok közös kasszán, ami nekem mindig is fura volt de egyre magyobb divat, akkor ami a feleségednek maradt a havi kiadások felett oda teszi ahová akarja és ettől neked még illene melózni.

De a szülőknek persze nem sok beleszólásuk van ebbe, ha az asszonynak megfelel igy.

2021. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%

vaaaagy mi lenne, ha felnőtt emberként viselkednétek mindannyian


ne a szüleinek akarj megfelelni, hanem magadnak és a feleségednek

2021. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig ezen rugózol?
2021. aug. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

Volt már.

Még mindig autóban méred a sikert?

2021. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!