Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy másik férfi el tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy másik férfi el tud bizonytalanítani, válnom kéne?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt a férjemmel, 2 éve házasok. Jól megvagyunk, szeretjük és tiszteljük egymást, mondhatni minden jó, de nekem nagyon hiányzik a vidámság és a humorérzék részéről a mindennapokban, ő komoly,én viszont bohókás vagyok. Már a gyereken dolgozunk egy ideje, de sajnos kiderült hogy meddő. Beadtuk az örökbefogadási kérelmet, de még évek mire kapunk babát. Engem eléggé megvisel, hogy nem lehet saját gyermekünk. Sokat kattogok ezen. Aztán egy véletlen folytán most megismertem egy másik férfit, akivel egyszerűen teljesen egy hullamhosszon vagyunk, ugyanolyan bohókás mint en, nagyon megtetszettunk egymásnak, de nem lesz köztünk semmi, amíg el nem döntöm, mi legyen. Bizonytalan voltam mindig is az élet fontos kérdéseiben, de most aztán végképp. Nem tudom elképzelni a férjem nélkül, de nem vagyok biztos a házasságunkban és így gyereket sem szeretnék még, ő viszont már nagyon nagyon szeretne és nem akarom az idejét húzni, hisz már 35. Valamint eddig én is nagyon akartam babát, de most kicsit elbizonytalanodtam, készen allok-e rá, és biztos így ebben a komoly mindennapi közegben szeretném élni az életemet. Ha ez a másik férfi el tudott bizonytalanítani,az azt jelenti, nem kellene együtt maradnom a férjemmel?

30/N


2022. szept. 8. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Szép kalamajka, nehéz lesz ebből kikerülnöd.

A "másik férfi el tud bizonytalanítani" nem egészen világos. Nyíltan, szerelmes vagy bele vagy nem. Ha szerelmes lettél, akkor az bizony felforgathatja az életedet.


Ahogy látom, mintha tudat alatt már a "másik férfi" pártján állnál és most logikus indokot keresel.


Talán barátnőd, édesanyád, apukád jobban rálát a problémádra, bátorság lenne így tanácsot adni.

2022. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy ki tud elbizonytalanítani, inkább rajtad múlik, és nem a házasságodon.

Azt tudom tanácsolni, hogy csak és kizárólag a házasságodra fókuszálj, és úgy vizsgáld meg, hogy akarsz-e válni. Jobb lenne egyedül? Nem fogod hiányolni? Nem akarsz visszatáncolni, ha nem lesz másik férfi az életedben?

Most az kápráztat el, hogy ott egy másik, aki megadja azt az apróságot, amit a férjed nem. Így MOST nem hiányzik semmi. De az újat egyáltalán nem ismered. Jobbnak tűnik, és valahol természetes, hogy ha választhatunk, akkor a jobbat akarjuk. De pont ez a csapda, hogy 1. egyáltalán nem biztos, hogy jobb. 2. ez nem azt jelenti, hogy a mostani rossz és el kell dobni. 3. Könnyen eshetsz két szék között a padlóra, ha az új kapcsolat nem működik.

Tehát most ne választani akarj. Azt döntsd el, hogy a férjedtől akkor is válnál-e, ha nincs másik? Ő kell-e? Ha nem, akkor lapát. Utána tiszta lappal kezdheted az újjal.

2022. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha ez a másik férfi nem lenne, nem gondolkoznék el rajta hogy elhagyom a férjem, mert jó a kapcsolatunk. De ahogy írtad 2-es, ha létezik jobb, akkor arra vágyunk.
2022. szept. 8. 18:02
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Fontos dolgok inogtak meg részedről ebben a kapcsolatban. Most lépj ki, később mindkettőtöknek csak nagyobb sérülései lesznek. Ha alapból is bizonytalan típus vagy, ez csak tovább romlik majd az évek alatt. Ha már most sincs meg a közös hullámhossz de a kísértés bejött ne remélj csodát, nem lesz.
2022. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhagynám a férjem és keresnék mást. Saját gyerekre vágysz vagy máséra?
2022. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Mivel bizonytalanság van érezhetően a levegőben, így igen.
2022. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

2 Most az kápráztat el, hogy ott egy másik, aki megadja azt az apróságot, amit a férjed nem.


apróságot?! LOL!

ha ez az új nem egy meddő ffi, akkor gyereket tud csinálni kérdezőnek, plusz megajándékozhatja egy a mostaninál is nagyobb szerelemmel.

sztem kérdező nem a férje mellett fog megöregedni, és időben felismerte, h. lépnie kell.

2022. szept. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez azzal a gond, hogy kísértés mindig is volt, van és lesz. Ha a kérdező nem elkötelezett, hát... Az, hogy ha nem lenne kísértés, a férje mellett maradna?? Hát még jó!!... Ez harmatgyenge indok arra, hogy maradjon. Örökbe fogadnak egy gyereket...Ha később mennek szét, még annak az élete is rámehet... Felelősséggel kell gondolkodni ilyen dolgokban, a házasság és gyerekvállalás nem játék, mások életével és érzéseivel nem lutrizunk!
2022. szept. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az sok házasságot megingathatatlan ha az egyiknek nem lehet gyereke. Itt meg +-ban az is ,hogy a kérdező jobban megerti magát a másik férfival. Azt gondolom a férje nem az igazi. Jobb lenne a kulonvalas.
2022. szept. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!