Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Az egyik haverommal beszéltem telefonon, tanácsot adott egy munka kérdésben, de már ilyen 11 óra volt este. Egyszer csak így mondta, hogy bocsi most értem haza, egy perc. Hallom hogy sétál -Szia, szívem -szia (egy csók) hallom megint, hogy sétál, aztán így nevetve mondja, hogy “a kihagyhatatlan jóéjt puszi is megvolt, szóval visszatérve”. Szerintetek ez normális viselkedés? Már 2 éve vette el azt a nőt, és már előtte is nyálaskodtak…

2022. szept. 13. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ebben te pontosan mit találsz furcsának? Hogy nem tette le a telefont amikor hazaért, hogy a feleségével legyen, vagy hogy gyorsan üdvözölte érkezéskor? Mert szerintem ez így teljesen rendben van, nem teljesen értem a problémát. Vagy neked ez nyálaskodás, hogy valaki 2 évvel a házasságkötés után sem gyűlöli még az asszonyt? :D
2022. szept. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy irigykedsz, hogy neki normális a kapcsolata, vagy ritka ostoba vagy.
2022. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a nyálaskodás neked, hogy puszival köszönnek egymásnak? Vagy a szívem becézés?

Ez normális viselkedés, te vagy furán bekötve :D

2022. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak hogy normális, de ez a minimum.
2022. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az nem normális ha valaki este 11-kor munkaügyben telefonál.
2022. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván fáj neked, hogy nincs életed...
2022. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, tényleg az nem az, hogy munkaügyben este 11-kor telefonáltok.
2022. szept. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mi még 23 év után is "nyálaskodunk".
2022. szept. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!