Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a viselkedést normálisnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a viselkedést normálisnak tartjátok a páromtól?

Figyelt kérdés

A párom családja vidéki, Nyíregyháza mellett éltek. A szülei meghaltak 10 éve, ami elég tragikus volt számára. Viszont az ottani házat megtartotta. Volt ott egy szomszéd bácsi, már a párom születése előtt ott lakott. Az unokáival játszott kicsiként, nagyon jóban volt Károly bácsi a párom szüleivel, mióta ők meghaltak az ottani házra ő vigyázott, ha a párom nem volt ott. Olyan volt neki mint egy második szülő. A párom mindig sokat mesélt Károly bácsiról. Én is bírtam az öreget, jófej volt. És 83 évesen is füvet nyírt, kapált, szerelt, fúrt-faragott, nem lehetett leállítani.

Na most Károly bácsi 3 hete meghalt, a párommal a múltkor ott voltunk, és akkor tudtuk meg mi történt, konkrétan elsírta magát a párom, megbeszélte a vejével, hogy segít a temetés megszervezésében. Elvileg hagyott a páromra valamit, azt mondta a veje, mondtam a párommal hogy próbáljuk meg kideríteni mi az, mondta hogy mindent a maga idejében. 2 hete teljesen meg van rendülve, olyanokat mond, hogy ő egyedül maradt, mindenkit elvesztett, haza akar költözni oda Szabolcsba. Lehet ez a szülei elvesztése miatti heget is feltépte, nem tudom. Teljesen kivan, intézi a temetést, rendesen feketében jár meg minden. Szerintetek ez normális egy 32 éves nőtől?



2022. aug. 26. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális?
2022. aug. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Nekem erős túlzásnak tűnik, de nem vagyunk egyformák.
2022. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Érzékenyen érintheti. Támogasd, azért vagy a párja. Meg van rendülve, pihenés kell neki és nyugi.
2022. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Normális. Inkább az a nem normális, hogy valakinek az fura hogy egy ember kötődik másokhoz, és fáj hogy elveszti őket.
2022. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább te vagy a fura ebben a történetben.
2022. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Ebben mi a fura? Kötődött hozzá, te írtad, hogy olyan volt neki, mint egy második apa. Persze, hogy megviseli. Azon kicsit jobban meglepődtem, hogy az állítólagos örökség ennyire érdekel, de azt meg furcsálod, hogy gyászolja egy ledves ismerősét, akit második apaként szeretett. Majd a hagyatékin megtudod, de az ha házasok vagytok még akkor is magántulajdona amit örököl, nem lesz közös vagyon sose. Neki meg gondolom a legkisebb gondja, hogy mit kap, amikor temetést intéznek és gyászol.
2022. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az volt az elsö gondolatod hogy mit hagyott rá... akkor hagyd azt is hogy a maga modján meg gyászolja...
2022. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!