Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez normalis dolog? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis dolog? Vagy tenyleg en vagyok nem normalis?

Figyelt kérdés
Ferjemmel beadtuk a valast mindent. Most meg is ugy dontottunk megprobaljuk ujra,csak ott a gyerek ,rengeteg hitel,es valami erzes meg csak ott van. A ferjem szeret,en annyira nem ot,de bennem van az az erzes,hogy volt neki valakije es feltekeny vagyok. Nekem is volt valakim ezalatt az ido alatt akivel komoly erzelmek alakultak ki ilyeneket sosem ereztem. A ferfi is belem szeretett,de par napja elmondtam neki,hogy ujra szeretnem probalni a ferjemmel,es azota irkal,hogy a ferjem ujra tonkre fog tenni stb. Szerintetek neki higyjek vagy a sajat megerzeseimnek? Hogy most tenyleg megvaltozik a ferjem. (Agressziv volt es sokat hazudott nekem) tudom en is egy szemet vagyok,de nem tehetek az erzeseimrol. Hianyzik a regi eletem.
2022. aug. 4. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így nem sok értelme van. Csak a gyereket sajnálom. Ha nem szereted a férjed, dugtok jobbra balra akkor most minek kínlódtok még?
2022. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig manipulativ mig nem offolod a masikat. Aztan ugyanaz lesz
2022. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Na egy ujabb ribizli, akinek még feljebb áll mert a férje szóvá merte tenni. 😄
2022. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Válj el, a másikat legalább szereted.
2022. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom elengedni valamiert a multat a hazat stb.
2022. aug. 4. 10:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd masodjara akkor ha elsore nem megy.
2022. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebből így nem lehet tanácsot adni. Az én volt feleségem pl. elmondott engem mindenkinek, mindenféle igénytelen, lusta, agresszív szrházinak, aki nem törődik a gyerekeivel. Mert már nem akart velem élni. Ő persze soha semmiért nem vállalta a felelősséget, az ő hozzáállását a családhoz már nem ecsetelte ilyen alaposan. Persze, hogy mindenki ellenem fordult, egy-két józan gondolkodású emberen kívül.

Lehet, hogy mindketten ugyanolyan szrul álltok a családi élethez, és ha változtatnátok, akkor normálisan élhetnétek együtt. De az is lehet, hogy a következő kapcsolatba viszitek ugyanazt a gázos mentalitást, amivel ezt a meglévőt szétqrátok.

2022. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Tudod mikor lesz a nagy pofáraesés? Amikor a kezdeti pár hónapos odafigyelés után a férjed visszatér a megszokott rutinba, neked meg már nem lesz ott a szeretőd, aki mostanáig lelkileg támogatott.
2022. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Birom ezeket az ujraprobalkozasokat, csak mert ott a gyerek meg a vagyon. A kirakat, a latszathazassag, holott az elso jol irta, mindketten massal kamatyoltatok. Ez a hazassag mar csak papiron letezik.
2022. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira nagy érzelmek alakultak volna ki benned a szeretőd iránt akkor nem kezdenéd újra a férjeddel. Te azt a pasit nem szereted csak egy kapaszkodó aki foglalkozik a lelki nyomoroddal még csal a férjed.
2022. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!