Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hányadik kapcsolatodból lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik kapcsolatodból lett házasság?

Figyelt kérdés
Valamint, van olyan, akinek az első kapcsolatából lett hosszú, boldog házassága? (Ami nem csak pár évig tartott?)

2022. okt. 23. 09:59
A kérdező szavazást indított:
Első
Második
Harmadik
Negyedik
Ötödik, vagy még több
39 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
10-15 emberrel jártam/kavartam (nem tudom a pontos számot), utána ismertem meg a párom, akivel összeházasodtunk.
2022. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Első és harmadik. Az első 20 évig tartott, és olyan 15-ig volt jó.
2022. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Elsővel lesz. Ha szétmegyünk, akkor a továbbiakban 1 percet se fogok kapcsolatra szánni a hátralévő életemből.
2022. okt. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen értelemben az elsőből mert húszévesen ismertem meg akihez hat év múlva hozzámentem. Előtte nem voltak nemhogy többéves, de még egy éves kapcsolataim se, a leghosszabb talán fél év lehetett.
2022. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Második "normális" kapcsolatból. Előtte voltak ilyen pár hetes tinédzser próbálkozások, meg pár egyéjszakás.
2022. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Első olyanból, amit valóban kapcsolatnak lehet nevezni. Mert a járogatásokat, összejárásokat nem számítom.
2022. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ötödik kapcsolatomból lett házasság, első szerelmem volt. A többinél eröltettem az érzéseket, de hát olyan a szerelem, mint a szar, ha nem jön, nem kell eröltetni. Ezt a házasság előtti előző kapcsolatomban lévő párom mondta. Azóta is megmaradt
2022. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Valamint, van olyan, akinek az első kapcsolatából lett hosszú, boldog házassága? (Ami nem csak pár évig tartott?)


Ez ilyen kérdéseken mindig meglepődök, mert ki az aki 1-2 év után már házasodik is? Mi 8 év után házasodtunk, most tartunk 9 évnél. Ennyiből gyerekcipőben jár a házasságunk. Azonban ha 1 év után házasodtunk volna, akkor most mondhatnám, hogy igen hosszú boldog házasságban élek, ami igaz is,de nem mondhatom 1 év házasság után.


A másik meg a meglepő, hogy mindig azt hiszik, hogy csak házasság után költöznek össze az emberek, de ez se igaz, mert mi már 7 éve együtt élünk.


Ha valaki érti ezeket az általánosítások, kérjem írja meg, mert nem vágom az egészet.

2022. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8 arra nem gondoltál, hogy fiatal vagy még? Tehát a kérdező gpndolhatott itt 50-60 éves személyekre is. Na náluk ha 20 évesen megismerkedtek és 30 évesen házasodtak, akkor is már 20-30 év eltelt :)


De egyébként igazad van.

2022. okt. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az 5. kapcsolatomból lett házasság, egyik korábbi sem volt túl hosszú, mind véget ért pàr hónap utàn. Az első lelépett egy szó nélkül, a többit pedig én hagytam ott, mert nem éreztem azt egyiküknél sem, hogy na vele akarom leélni az életem.

A férjemnek az első kapcsolatából lett hàzasság, nem volt mással, csak velem. Kicsit fiatalabb is nálam. 13. éve vagyunk együtt.:)❤️

2022. okt. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!