Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hányadik kapcsolatodból lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik kapcsolatodból lett házasság?

Figyelt kérdés
Valamint, van olyan, akinek az első kapcsolatából lett hosszú, boldog házassága? (Ami nem csak pár évig tartott?)

2022. okt. 23. 09:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

" ki az aki 1-2 év után házasodik is"


Nem mindenki akar hosszú évekig várni a házassággal, van aki fiatalon szeretné, biztos a kapcsolatában, adottak a körülmények stb, akkor meg nincs semmi akadálya. Mire kéne várni?


Mi pl 1,5 év kapcsolat után házasodtunk össze, és 11 éve vagyunk házasok.:)

2022. okt. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát jó nem mindenki 30 évesen találja meg az igazit, én akkor voltam 16 éves .
2022. okt. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12. Ezt most kinek írtad? Mi sem 30 évesen találtunk egymásra. 24 és 21 évesen jöttünk össze.

11es válaszoló Voltam

2022. okt. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
61%

Az konkrétan 8 és 5 év korkülönség.


nekem 17-18 évesen irtó ciki lett volna személy szerint házasodni.

2022. okt. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem aztán mindegy. Mindenkinek a maga dolga, nem kell ennyire magadra venni. Én szimplán csak furcsálltam azt a mondatot, hogy mégis

" ki az aki 1-2 év után házasodik".

Hàt pl az aki nem gyerekkapcsolatból indult, hanem fiatal felnőttként találtak egymásra, mint pl mi is, 21 illetve 24 évesen.

2022. okt. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Senior Séf ***** válasza:
33%
Az első házasságom közel 50 felejthető kapcsolat után született. Visszatekintve voltaképpen akkor sem voltam szerelmes, csak úgy gondoltam, jobbat úgysem találok. Mondanom sem kell, hogy vége lett. A második házasságom 23 éve köttetett, és ennek az istennek az idejében nem is lesz vége. Néha tehát jó, ha az embernek van tapasztalata, viszonyítási alapja.
2022. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
37%

15


Bocsánat, akkor most már szégyellem magam, hogy gyerekkapcsolatból lett házasságom.

2022. okt. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!