Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak azzal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak azzal aki horgász mániás?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiúnk és a férjem napi szinten horgászni jár. Végez 14:00 kor a munkával és 19:00 körül jön haza. Van hogy előbb van hogy később. Hétvégén is ez a program. Nekem nincs segítségem és nem tudok eljárni. Ő viszont állandóan csavarog. Másnál is van ilyen ? Mennyire számít ez normálisnak?

2022. nov. 1. 17:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%
Menj vele!
2022. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
47%
Kötelező volt szülnöd?
2022. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Ha akarnék sem tudnék mindig vele menni. Korán hajnalban megy el, vagy egyből a munkahelyéről délután. Olyankor nem jön haza. Nyilván nem volt kötelező és nem is lenne gondom ha kicsit lecsökkentené és mondjuk heti 2-3 lenne.
2022. nov. 1. 17:08
 4/29 A kérdező kommentje:
Azt azért hozzá tenném hogy nem csak magamnak szültem és tervezett baba volt.
2022. nov. 1. 17:09
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
#4: és MINDKETTEN tisztában voltatok vele, hogy ez majd mivel jár? A férjed is?
2022. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Én igen, mert kisebb tesóimmal nőttem fel. Ő mintha nem akarná tudomásul venni, hogy a család az első.
2022. nov. 1. 17:13
 7/29 anonim ***** válasza:
93%

Oké, akkor feltenném még egyszer a kérdésnek azt a részét, amire nem kaptam választ, úgy, hogy ne legyen félreérthető:


A férjed már a gyerek születése ELŐTT TISZTÁBAN VOLT AZZAL, HOGY MIVEL JÁR MAJD EGYÜTT A GYEREKGONDOZÁS ÉS -NEVELÉS? Hogy NEKI IS FELADATAI LESZNEK EZZEL?

2022. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Neki is vannak testvérei így pontosan tudta hogy mit vállal. Van olyan férfi aki nem tudja mivel jár egy gyerek ?
2022. nov. 1. 17:18
 9/29 A kérdező kommentje:
Ha itthon van akkor maximálisan figyel a gyerekre. Eteti, pelenkázza stb.. engem inkább az zavar hogy minden nap eljár és ezt nem érzi túlzásnak.
2022. nov. 1. 17:21
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Én is szeretek horgászni. Akár minden nap és leginkább tóban. Melltar-tóban.
2022. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!