Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak azzal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak azzal aki horgász mániás?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiúnk és a férjem napi szinten horgászni jár. Végez 14:00 kor a munkával és 19:00 körül jön haza. Van hogy előbb van hogy később. Hétvégén is ez a program. Nekem nincs segítségem és nem tudok eljárni. Ő viszont állandóan csavarog. Másnál is van ilyen ? Mennyire számít ez normálisnak?

2022. nov. 1. 17:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
96%

“Horgászni jár” Ja, az biztos, hogy valahova jár belógatni a botját😂De hogy nem a tóba, az biztos. Kamuzik.


A férjed egy nagy gyerek, aki nem tud felelősséget vállalni a gyerekért. Nincs kedve hazajárni, mert nem akar gyereksírást hallgatni. Valahogy a legtöbb férfi pont ilyen. Amint lesz gyerek, hirtelen túlórázni kell meg bármit kitalálni, csak 8 előtt ne kelljen hazaérni…én megmondanám neki, hogy akkor te meg mostantól 2-től 7-ig shoppingolni fogsz járni meg mozizni a barátnőkkel. A gyereket meg oldja meg ő. Na, ez máris nem tetszene neki :)

2022. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
25%

"6/10 A kérdező kommentje:

Én igen, mert kisebb tesóimmal nőttem fel. Ő mintha nem akarná tudomásul venni, hogy a család az első."


Nem e?


- Dolgozik.

- Halat/ételt fog.

- Nem piálni jár.

- Nem megy haza egyből meló után, idegesen.



Ja, és én is akartam LEGO repülőt régen, kaptam is, de hamar meguntam.

2022. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
97%
Férjed lesza.ja a gyereket veled együtt, semmi sem érdekli,ez minden csak nem csalàd,és ki tudja hogy horgàszik vagy nője is van....
2022. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, h én közlöm, de megcsal!
2022. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
94%
Legalább eszitek a halat?
2022. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

A horgász mániás a nő akivel csal!

Mikor alszik, nézd meg az összes csalit mennyi van, majd másnap ellenőrizd, hogy fogyott-e belőle.

2022. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%
"Van olyan férfi aki nem tudja mivel jár egy gyerek?" - na kedves, neked is inkább kisszéket kellett volna csinálnod, nem puját.
2022. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
97%
Esetleg, ha nagyon pancser, nézd meg a fogási naplójában, bevan-e karikázva minden nap, mikor nem megy haza.
2022. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
64%
Meg tudom érteni :D szerintem ő is szeretne a karácsonyi asztalra egy szép tepsi méretes süllőt:D igaz nekem se kutyám se macskám de amikor nem alszok vagy dolgozok legszívesebben kint vagyok.
2022. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek születése előtt is eljárt minden nap?
2022. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!