Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak azzal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak azzal aki horgász mániás?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiúnk és a férjem napi szinten horgászni jár. Végez 14:00 kor a munkával és 19:00 körül jön haza. Van hogy előbb van hogy később. Hétvégén is ez a program. Nekem nincs segítségem és nem tudok eljárni. Ő viszont állandóan csavarog. Másnál is van ilyen ? Mennyire számít ez normálisnak?

2022. nov. 1. 17:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%
#19 én meg legszívesebben a Bahamákon napozok meg délig alszok, de ha az embernek kisgyereke van, akkor vele legyen. Heti egy “kimenő” rendben van szerintem, de minden nap estig ellenni valahol…Isten óvjon egy ilyen férjtől😀
2022. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéltétek ezeket mielőtt gyereket vállaltatok? Elmondtad neki hogy oké, amíg nincs gyerek rendben van az ha eljár, de gyerekkel együtt ez nem fog működni. Ő rábólintott, hogy oké ez így rendben van, megígéri hogy nem fog ennyit a hobbijával foglalkozni?
2022. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak befellegzett az biztos...
2022. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
78%
Ez így nem normális a férjed részéről. Mit tudsz csinálni? Beszélsz vele. Elmondod, amit itt írtál, hogy legyenszíves heti 2 max 3 alkalomra csökkenteni a horgaszós napjai számát.
2022. nov. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
90%
#21 igen valószínűleg nem én leszek a szerencsés jelölt.
2022. nov. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Menekül otthonról. Csak mondta, hogy jó lesz a gyerek, stb. Hát, ez van, vszeg nem akarta a gyereket - az, hogy mit mond, meg ámít, egy dolog.


A barátom is mondogatja, hogy jaj, legyen kisbabánk. Fe-lej-tős. Nem! Tudom, hogy nem lenne "jó apa", hiába bizonygatja, hogy de.

Ismerem őt, amikor kedve lenne, akkor játszana a gyerekkel, de ennyi.


A te férjed már gyerek előtt is horgászott? Mertha igen, nem is értem, mit vártál.

2022. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a gyereke előtt sem foglalkozott a kérdezővel eleget. Aki a gyermek anyjával, elvileg szerelmével, társával nem foglalkozik eleget, nem igényli az együtt töltött időt, csak házi cselédnek nézi, amíg ő szórakozik az ha gyerek lesz még jobban menekül és a gyerekkel sem fog foglalkozni. A más mikor volt egy jó kapcsolat és megváltozott valami.
2022. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Na ez durva. Férfiként is. Mi az, hogy minden nap? Még az elvetemült nyugdíjas horgász szomszédom sem jár naponta horgászni, pedig ott aztán mindegy lenne. Biztosan megcsal a férjed. Nem létezik, hogy minden nap kijár. Vagy ha igen, akkor meg csak menekül.


Én a 2 év alatt eddig 1x voltam el üzleti úton 3 napra (ami igazábol 2 volt). Azóta mindig hazajárok a gyerekhez.



Hozzátesz régen én sem értettem a horgászokat, hogy órákig képesek várni. Csendes lélek voltam mindig, de nem értettem a lényegét. Így gyerekes apukaként lehet nekem sem lenne rossz egy felszerelés 😅 ha heti 1x elmehetnék, már felszabadultabb lennék. Itt GYKn írta valaki, hogy a gyerelsírás elől a rendesebb férfiak is menekülnek...

2022. nov. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Van ismerősöm aki ugyanez. Ott biztos többet tett a családért a nő az egész sztoriba. Azóta már felnőttek a gyerekek de biztost vért izzadt mikor kicsik voltak.


Beszélj vele mert különben ez nem fog változni és tök természetes lesz neki.

2022. nov. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!