Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi értelme van házasodni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van házasodni ha 66% az esély hogy válás a vége vagy csak papiron türik meg egymást a felek?

Figyelt kérdés

Ugye minden második házasság válással végződik, ezenfelül még sokan együtt maradnak papiron de már rég nincs semmi köztük és szeretőt tartanak.

Ilyen esélyek mellett miért házasodnak mégis?



2022. nov. 6. 07:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
65%

Én 31 vagyok, a párom 28. Lassan 10 éve vagyunk együtt, nagyon fiatalon jöttünk össze. Sokáig nem is volt alkalmunk együtt élni, mert még tanultunk, ráadásul külön városban. Felépítettük együtt az életünket, immáron közös lakásunk van, és egymást támogatva jó kis karrierünk lett. Nagyon szeretjük egymást, nem laposodott el a kapcsolatunk.

Megkérte már a kezem is, jövő nyáron lesz az esküvőnk. Nem tudok úgy tekinteni az egészre, hogy mi is biztos majd a válási statisztikát gyarapítjuk. De tény, hogy összeszokott páros vagyunk, nem árulunk zsákbamacskát. Való igaz, hogy így a 20-as éveink során sokat változtunk, sokat kellett csiszolódnunk.

2022. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy te ne a 66%-ba ess.
2022. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel a hozzáállással nem is érdemes házasodni. Így kb azt mondod ki sem lépsz az utcára mert mi van, ha elcsap a busz. Annak is minden nap ott az esélye. Na de menni kell dolgokat intézni, dolgozni, különben nem lesz pènzed kajára, számlákra stb.

Rizikó vállalás nélkül nincs pozitív változás sem az életben.

Ha az ember szerelmes lesz, akkor kockázatot vállal. Lehet hogy veszítesz, de az is, hogy nyersz. Nem szerencsés úgy hozzáállni, hogy úgyis elváltok.

Egy házasság annyi amennyit 2 ember beletesz, se több , se kevesebb.

Mi anno 1,5 év után házasodtunk, 11 éve.:) Nagyon szeretjük egymást és boldogok vagyunk. Egyikünk sem gondolja úgy, hogy ez bármikor változna negatív irányba. Mindig is törődtünk egymással és a kapcsolatunkkal.

A házasságkötés egyetlen oka az volt, hogy vágytunk rá, szerettünk volna hivatalosan, a törvény előtt is egymás családtagjai, hozzátartozói lenni. Nem volt képben vagyon, és gyereket sem akarunk.

Mi úgy voltunk vele, hogy telibesz***rjuk kik mennyien és miért válnak el, azok nem mi vagyunk és kész.

De nem kötelező házasodni ha nem akarsz, csak akkor olyan párt kell találnod ( ha akarsz), akinek elég a pasim csajom kapcsolat.

2022. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
89%
Ennyi erővel kapcsolatba se kezdj, mert úgyis szakítás a vége.
2022. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
77%

Egyrészt vannak praktikus okai, nem kell apasági nyilatkozat, beengednek hozzá a kórházba, tiszta vagyonjogi helyzet válás esetén, stb. Jogilag sok előnye van ha a párod akivel évek óta együtt élsz, és aki igazából a legközelebbi hozzátartozód, papíron is az, nem csak egy nagy senki.

Másrészt engem nem érdekel mások házassága. Ha a párok 99%-a elválna, az sem érdekelne. Magamat, a férjemet, a kapcsolatomat én ismerem, ezért nyugodtan házasodtam. Sehol nem érint más párok mit csinálnak.

De ennyi erővel élni is totál felesleges, hiszen a vége 100% halál. A legtöbben mégsem fekszenek le éhen halni egy sarokba, hanem próbálják az addig meglévő időből kihozni a legtöbbet.

2022. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
38%
Az az ertelme hogy összehàzasodsz egy nàlad jòval gazdagabbal, pàr evig hitegeted hogy mennyire szereted meg mennyire tetszik aztan pàr ev mulva mondod neki hogy boldogtalan vagy,hogy diszfunkcionàlis a kapcsolatotok, majd keresel egy vérmes ügyvèdet ès jòl kifosztod. Bìròsàgon elmondod mindennek, parszor elsìrod magad ès kèsz. Màris tovàbblèpsz. Ennyi
2022. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
32%
Régen nem vót ennyi válás,az asszonyok nem háziasak,és jó dógukba megvésznek, urak mán nincsenek,nincsenek férfiak,osztán kényeskednek és lusták lettök az emberörök
2022. nov. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
És "papír" nélkül a párkapcsolatok hány százaléka megy tönkre? Mert ilyen erővel, minek a párkapcsolat is, ha úgyis szakítás lesz a vége (szerintem nagyobb arányban, mint a házasságoknál).
2022. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, ha házasodsz is, akkor is legyen benned, hogy bármikor hátbaszúrhat. Lehet negatívnak mondani ezt a hozzáállást, de én körültekintőnek nevezném. Így eleve nem érhet meglepetés. Ismertem én is olyat, hogy jaj nagyszerelem, tocsog a fészbuj, amúgy meg a párja csalja a háta mögött és nem tud róla semmit. Est teszi a bizalom, vakon megbízni valakiben...
2022. nov. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Senior Séf ***** válasza:
76%

Mi értelme van élni, ha 100% az esély hogy halál a vége?

De vegyük komolyra a dolgot. Tudod, kérdező, házasodni azzal érdemes, akibe szerelmes vagy. Akitől minden távol töltött perc egy kínszenvedés. Aki ott van minden szívdobbanásodban, minden lélegzetvételedben. Ott van a tudatodban, megnézi, amit megnézel, érzi, amit érzel. És qurvára nem érdekel, hogy EGYSZER MAJD vége lesz, csak a MOST számít, csak a jelen perc, mert minden perc egy ajándék az élettől.

2022. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!