Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kihűltek az érzéseim a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűltek az érzéseim a férjem iránt. Hogyan tudnám magamban ezeket visszahozni?

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk együtt, ebből 8 éve házasok, van 2 gyerekünk.

Egy rossz szavam se lehet rá, nagyon jó férj és apa. Egyszerűen úgy érzem, hogy mint embert szeretem, de nincs már felé semmi vágyam, szexuálisan se vonz már. Nem kívánom az érintését és ha hozzám ér is van(ritka esetben), hogy zavar. Sok esetben idegesít, amit mondd vagy csinál. Nem szeretném őt megbántani, ezért nem is tud ezekről a dolgokról amik bennem zajlanak, de már egyre nehezebben tudom palástolni. Nem szeretnék válni semmiképp, hanem azon lenni, hogy újra érezzek valamit felé. Hogyan tudnám újra azt érezni, amit régen?


2022. nov. 12. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

"Egy rossz szavam se lehet rá, nagyon jó férj és apa."

Na, hát emiatt valószínűleg nem sokat tehetsz. Te egyszerűen nem egy normális társra vágysz, hanem valószínűleg valami betegesre. Ez van, megszívta szegény.

2022. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Párterápia… vagy tarts szeretőt.
2022. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Kénytelen leszel elkezdeni beszélgetni vele! Az már az utolsó utáni pillanat, amikor már az érintése is zavar, sokkal előbb kellett volna. Hogy mi a baj mi nem tudjuk megfejteni, nektek sikerülhet, ha mást nem segítséggel, valószínűleg nem figyeltetek egymásra, mint férfi, nő, csak a mindennapi robotra, ezen lehet dolgozni.
2022. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Annyira mégsem lehet minden jó a kapcsolatban, ha nem tudjatok egymással őszintén és félelmek nélkül megosztani az erzelmeiteket.
2022. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Ajánlom neked kiváló szakemberek ingyenes segítségét. [link]

Dr. Asbóth Hédi előadását láttam a témában szerdán online a Facebook csoportban, ő szerintem tudna segíteni neked/nektek.

2022. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Ő már csak barát neked. Nem értem minek terapeuta , minek olyan dolgot gyógyítani ami biologiailag normalis folyamat .. az agyturkasz manapsag a modernkori agylekeles . .. bele beszeli az orvos az emberekbe minek maradjanak egyutt , mikozben lehetne tovabblepni es ujra szerelmesnek lenni masba . A ferjed mar csak max olyan mint ha a testvered lenne.
2022. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezen a linken el lehet érni az előadást, amiről írtam.

[link]

2022. nov. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2022. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!