Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kedves anyukák,mennyit költözö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves anyukák,mennyit költözök egy héten kB? Akik kisgyerekkel vannak otthon. A férjem sokallja, hogy 40ezer Ft elmegy egy héten. Ebben tankolás, kaja,gyógyszer és ennivaló is benne van.

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 09:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Attól is függ hány tagu a család? Hány kocsit tankoltok? Meddig elég a benzin? Nem mindegy hogy havi 5 km mész vagy 150 et
2022. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha én lennék ilyen helyzetben, megkérném, hogy egy (vagy inkább 2-3) hónapig ő vásároljon meg mindent, amire szükség van. Ha nem kérne bevásárlólistát, akkor az élelmiszert teljesen rábíznám, és azt ennék, illetve abból főznék, amit vásárol.
2022. nov. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
3 an vagyunk. En most tudtam 4 órában visszamenni takarítani, de ismet beteg a gyerek, lassan kirugnak....ez most egy hétre ment el. Tankoltam, gyógyszereket vettem, ennivalót,ő sokalja. Nem tudom már miből lehet lefaragni.
2022. nov. 13. 09:43
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem bízod akkor rá egy időre a bevásárlást, tankolást, gyógyszer vásárlást, ha ő úgy gondolja, hogy te sokat költesz minderre?
2022. nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mert ő estig dolgozik En arra lennék kíváncsi, hogy ti mennyit költözök, hogy ytudtok spórolni.
2022. nov. 13. 09:49
 6/20 harebell ***** válasza:
98%

Ha az nem opció, hogy intézze ő ezeket (akár egy hétig), gyűjtsd össze a blokkokat és mutasd meg neki, aztán adjon tanácsot, szerinte mi volt felesleges vétel vagy min lehetne spórolni. Javasoljon megoldást.


Amúgy aki nem jár vásárolni (ezek szerint ő nem), az ugyan hallja, hogy infláció van, de nem szembesül úgy vele, mint aki látja, hogy gyakorlatilag napról napra többet fizet ugyanazért.

2022. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Sok választ nem kaptál. Az volt a kérdés, hogy egy héten mennyit költötök. Nekünk se gyerek se kocsi. Heti 40 ezer simán elmegy. Nektek olyan 60 ezer lenne a reális. Nekünk is 50. De nem futja .
2022. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Mathus ***** válasza:
100%
50e a kaja, piaccal és gyerek uzsonnapénzével együtt.
2022. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan apuka vagyok, de azért hátha az én válaszom is jó lesz.

Kb. 50 ezer elmegy hetente, és ebbe nincs benne a szórakozás.

2 felnőtt és egy 7 éves gyerek.

2022. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Heti 50 simàn elmegy mi is 3 vagyunk férjed nem ebbe az országba él? Vagy vak? Napról napra emelkedik minden, jó lenne észhez térni....
2022. nov. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!