Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Benzinkúton a kis csaj telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benzinkúton a kis csaj telefonszámot írt fel a blokk hátuljára?

Figyelt kérdés

Vettem egy új hófehér BMW-t. Elmentem vele tankolni, és mikor mentem be kifizetni a tankolást a kis csaj egy határozott mozdulattal felvéste a nevét a nyugta hátuljára.

Félre értés ne essék, nem akarok tőle semmit, de még is fel szeretném hívni, és megkérdezni, mi a fenét szeretne??

Azon gondolkoztam, még is hogyan szóljak bele a telefonba?

Szia én vagyok a fehér BMW-s, vagy mutatkozzak be, vagy hogyan csináljam?:D

Nem értem ezt a 20 év körüli korosztályt. Én már lassan a 3. X-et töltöm.:)



2013. jún. 24. 12:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod, hogy mit akar.
2013. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 ivilicious ***** válasza:
lehet tényleg bejössz neki. engem pl nem érdekel,kinek milyen kocsija van,vagy egyáltalán van-e .és 20 vagyok.
2013. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi, nem te kellesz neki csak a pénzed ;)
2013. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem érdekel bejövök-e neki vagy nem, vagy mit lát rajtam, nem akarok tőle semmit.:D

Egyszerűen az érdekel, hogy még is mit akarna lépni telefonban.. Mennyire merész.:)

De még is hogy hívjam fel...

2013. jún. 24. 12:26
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
Biztos az érdekes személyiségeddel fogtad meg, a pénz manapság senkit nem érdekel, ne legyetek nevetségesek.
2013. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel így:

- Hello! Ezt a számot a blokkon találtam, és azt hiszem, nyertem valamit. Hol és mikor tudom átvenni a jutalmat?

2013. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az utolsó nagyon szellemes, tetszik, de nekem van barátnőm.:DDD
2013. jún. 24. 12:45
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

ez az első lépés, hogy megcsald a barátnődet, ha fölhívod.

ha szeretnéd megtartani a barátnődet, akkor dobd ki a blokkot.

2013. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátnőd ne hívd fel... te is tudod hogy ez a csaj mit akar tőled.
2013. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon egyszerű! Felhívod, és bemutatkozol, hogy te vagy az a vásárló, akinek a blokkjára felírta a nevét múltkor, aztán egy levegővétellel ezt mondod: "csak azért hívtalak fel, mert meg szeretném kérdezni, hogy múltkor miért írtad rá a neved a nyugtára? Nyilván nem szeretném félreérteni, de most komoly kapcsolatba nem tudok belemenni, de esetleg másban benne lennék" Akár akarsz tőle valamit, akár nem, várd meg, hogy mit válaszol erre (ebből megtudod, hogy valójában mit akart, mennyire merész, stb.) Bármit válaszol (illetve bármit is akarsz), kérdezd meg tőle, hogy bejelölheted-e facebookon, mert most le kell tenned és nincs több időd dumálni. Ő erre válaszol valamit, leteszitek a telefont, és vagy bejelölöd később, vagy nem. 29F
2013. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!