Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemnek úgy tűnik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek úgy tűnik a súlyom a legnagyobb problémája, hiába mondja, hogy nem csak az számít, de mindig szoba jon... valóban nekem kellene ennyi szivesseget tenni neki?

Figyelt kérdés

Férjem 33 én 30 vagyok. O imádja az edzést, súlyzózik, "edzos" étrendet követ stb.


Én nem szeretek edzeni, de táncolni, zumbazni igen. A lagzi és egy terhesseg/veszteség miatt ezt abba hagytam, így híztam pár kg.

Eleve nem voltam vékony, mikor megismert is 65kg voltam (157cm vagyok)

Most 73 vagyok. Próbálok odafigyelni, de elég sok mindenen megyek keresztül mostanában.


A férjem heti szinten szoba hozza hogy edzeni kellene mennem, vagy hogy egyek máshogy, csak hétvégén egyek egészségtelen dolgokat stb.

Ha 1 órás sétára mentem, az nem edzés, és anno a zumbara is azt mondta hogy az nem igazi edzés gyakorlatilag csak a súlyzós edzés az igazi ami atvaltoztat


Sokat vitázunk ez miatt. Én máshogy étkezem. Mindent eszek hétköznap is csak mértékkel. Olajban sütött dolgokat nem fogyasztok nagyon.


Szerinte ő túl sok áldozatot hozott értem, és ennyit megerdemelne hogy legalább ennyiben a kedvére teszek. (Olyan lagzi lett amit szerettem volna, gyereket tervezünk főleg mivel én szeretném, ő meg várna vele)

Azt mondja hogy szeret, de annyira nem vonzódik hozzám mint anno mert ő ferfibol van és a kinézet igen is számít.


Mikor mondtam hogy az ajtó nyitva van el lehet menni, akkor bezzeg nem tesz semmit és én reagálom túl a dolgokat.


Szerinte joga van aggódni értem és az egészségem miatt, és nem kellene felhaborodnom emiatt hanem tennem kellene érte hogy kicsit ő is örüljön és ő is megkapja amit szeretne.


Tényleg én reagalom túl hogy a súlyom miatt piszkal? Szerintem ez bunkóság a részéről, Szerinte pedig én szívom mellre de nagyon...


2022. dec. 5. 21:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
44%
A mai 21-ik században már semmi sem az aminek látszik. Ma a sport nem sport, hanem szépítészeti cselekmény, leginkább a kisebbségi komplexus miatt. Járok "edzeni", de csak azért hogy jól nézzek ki, az nem sport. Főleg nem úgy hogy grammra eszik a fehérjét. Ez betegség, de leginkább lelki. Ha már egészség, az nem a konditermes időtöltésnél kezdődik, és nem a sok-sok műanyag bioteches ipari hulladékokkal folytatódik. Persze nem akarok senki lelkébe taposni, eléggé ciki ha egy ember attól érzi magát valakinek, ha megszállottan retteg attól hogy nem néz ki jól, mit mond róla a külvilág. Persze a másik oldal igénytelensége sem jobb. Egyébként meg arra jó, hogy ez is egy pont amin emberek szembe helyezkedhetnek egymással.
2022. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha fogyni akarsz, akkor pont jónak tűnik a séta később esetleg kocogás. Sokkal jobban fogyaszt, mint a kondizás, ezért nekem is furcsa amit a férjed mond, de lehet, hogy csak kontextusból van kiragadva a szöveg.


Amúgy mindentől függetlenül jó lenne fogynod, mert a terhesség alatt nagyobb a valószínűsége a cukorbetegségnek túlsúly esetén, talán ez jobb motiváció, mint a férjed agymenései.


A pszichológusok mindig azt mondják, hogy a másikat nem tudod megváltoztatni, csak magadat. Ebből kiindulva én megpróbálnék fogyni, hátha jótékony hatással van a kapcsolatotokra. Persze egy ilyen emberrel a hátad mögött, aki hajcsár módjára fog fogyóztatni, nem lesz egyszerű.


Viszont, ha fogytam láthatóan és nem értékeli, akkor én lehet, hogy a kapcsolatot vizsgálnám meg, hogy mennyire jól működik. Nekem nem annyira a fogyásra buzdítás zavaró, hanem a hangnem, amiben elő van adva. Illetve azt gondolom, hogy nem biztos, hogy jó dolog egy olyan férfinek szülni, aki nem akar gyereket. Ugyanis ez tényleg nagy áldozat, amivel évtizedeken keresztül szembe kell néznetek. Neki, neked és a gyereknek is.

2022. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
70%
Ha sportolsz akkor meg feltekeny fogadjunk..
2022. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Amikor eljartam táncolni (salsazok) és az óra utáni social bulin részt vettem akkor bezzeg el sem tudott indulni edzeni mert miért vagyok ilyen csinos, miért vagyok kisminkelve stb...
2022. dec. 5. 22:44
 15/30 anonim ***** válasza:
96%

Csináld, amit szeretsz - zumba, tánc.

Nem akar gyereket, nem ért meg, hajcsárkodik.

Valami nagyon nem stimmel köztetek.

2022. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
18%
Egyébként egy nap "bűnözéssel" el lehet baszni egy heti munkát, úgyhogy a párod se túl agyas.
2022. dec. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
92%

Azért a bűnözés/csaló nap nem arról szól ám, hogy 30.000 kcalt beversz szigorúan csülkös pacalból, fehérkenyérből és kólából, amibe még dobálsz cukrot mert habosan szereted. 😃

Csak megeszel egy csokit vagy fagyit vagy egy hotdogot/hambit/pizzát...ettől még nem esik kútba a heti munkád. Hacsak az nem az volt, hogy ketózisba kerülj.

2022. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
17%

Kemény.

Nem izgatod fel, a szexuális vágya csökkent, mert igénytelenül bánsz a testeddel és szeretne jó útra téríteni benne. De a nők inkább azt mondják SZAKÍTS, meg tapló a csávó, úgy h megteszi neked a dolgokat, és vágyik rád, de a TE legjobb formádat akarja. Nem mást akar, hanem TÉGED, és nem is akar szakítani sem.

Egy áldott helyzete van sok nőnek, elképesztő, hogy panaszkodni tudtok ilyen dolgokon.


"Azért a bűnözés/csaló nap nem arról szól ám, hogy 30.000 kcalt beversz "

:DDD Leoltják a srácot h nem túl agyas, közben kiderül, a válaszoló vágja be a szalonnákat azon a hétvégén és cseszné el a heti munkáját. :DD Kis éhes. :)



Maradjatok MINDANNYIAN kövérek, és haragudjatok a férfiakra, hogy nem vagytok szexuálisan izgatóak nekik.

A 6-os leír tök jó tippeket hogy fogyj, és levan pontozva. :D Femcel birodalomba léptünk? :)

2022. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

De egy hambit megenni nem bűnözés.


Ha megeszel napi egy kocka étcsokit, nem lesz semmi bajod.


Nem az a cél, hogy heti 1x egyél csokit, hanem hogy napi szinten mértéket tudj tartani.


Azért nem működik az ilyen diéták többsége, mert az emberek bepótolják, ami kimaradt. Nem ettem egész héten csokit, akkor ma megeszek egy tábla Milkát. Salit ettem egész héten, megérdemlek egy (egész) pizzát.

2022. dec. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
62%

Én se erőltetném ezt a kapcsolatot, annyira két különböző habitusú emberek vagytok.


Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te. 156 centivel vagyok 70 kiló. Sok. Nem tetszik az amit a tükörben látok. Nekem egy végig viselt terhesség okozta a túlsúlyt, amúgy egész életemben sovány voltam. Mellette a kislányom az, aki nehezít. Nagyon sokat sír, pedig 5 hónapos már. Mellette rendszeresen enni odafigyelve magamra, nagyon nehéz. Nekem nem sikerült, hát meghíztam. Viszont 3 hete diétázok, kivontam az összes egészségtelen dolgot az étrendemből és próbálok egészségesebben főzni. Holnaptól megyek edzeni, mert muszáj. Én érzem, hogy kell, nem azért, mert a férjem helyez nyomás alá. Valamilyen szinten igaza van a párodnak, de ezt neked kell érezni. Neked kell elhatározni magadat. Ha te ezzel meg vagy elégedve és neked ez jó, az nem fog célba érni, ha bsztat vele. Magad miatt változtass életmódot, ne ő miatta.

2022. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!