Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gáz, ha utálom a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha utálom a férjem?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben rájöttem, hogy megutáltam a férjem. Pl. a halálba kívánom, többször mondtam neki dögölj meg. Vagy ha hazajött melóból leraktam neki a vacsorát sziszegve megjegyeztem, hogy akadjon a torkodon. Ha azt akarja szájjal kényeztessen megharaptam neki.

2023. jan. 17. 16:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
89%
14 milliobol elmesz szepen alberletbe, es elkezdesz gyujteni ujra sajatra, esetleg oneronek eleg lehet egy masikhoz, aminek alacsonyabb a torlesztoje.
2023. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
90%
Megértelek, de ennyire kimutatni sztem felesleges. Mármint a gyerekek se hülyék, látják és nem tesz jót nekik. El lehet élni békében egymás mellett. nem kell jó pofizni, de energiát sem érdemes fektetni abba, hogy neki rossz legyen. Foglalkozz magaddal, és a gyerekekkel. Az energiát amit a férjed szekálásába fektetsz, fektesd inkább egy fix szeretőbe, mindenki jobban jár.
2023. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
97%
Aha, figyelembe veszed a gyerekeket. Ők ezt a helyzetet nyilván nem érzik, nem élik át és nem is hallanak belőle semmit. Azt gondolják, szerető családban nevelkednek.
2023. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
100%

A híd alá semmiképp. Albérletbe max.

Alacsony a fizud. De lesz bevétel a házeladásból. Gyerektartás. Családi pótlék.

2023. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
81%
#21: 14 milla ami fennmarad a lakás eladása, és a törlesztés után. Gyanús, hogy ez a 14 milla még 2 fele osztódik. (igen, a férjnek is járna a fele...)
2023. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
100%
Persze, feleződik ami maradna a házból. Így ez csak albérlet lesz. Én mondjuk inkább azt vállalnám mint ezt a gyűlöletet. Én spec nem tudnék így élni. Hamar lelkibeteg lennék, aztán valszeg rákos. De nem vagyunk egyformák, van aki bírja ezt a nonstop stresszt.
2023. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:

#21

Így van. Mindent egybevéve, kiszámolva, ügyvédi díjakkal mindell eggyütt nagyjából olyan 6 milliócska maradna fejenként. Számoltunk, osztottunk már a férjemmel, higyjétek el. Egyikünknek sem jó, de nem is akarjuk a gyerekeket egy anyagilag megalázó helyzetbe hozni és a másikat sem akarjuk a híd alá tenni, vagy anyagilag kizsigerelni.

Több barátnőm is azt mondtam, hogy pereljem el a lakás felét az embertől, a 2 gyereket megkapom és a bíróság nekem adja a lakás felét is, hogy biztosított legyen a gyerekek lakhatása. De ezt nem akarom. Akármennyire is utáloma férjem, azért kisemmizni, uttcára nem akarom rakni.

2023. jan. 17. 16:45
 28/62 anonim ***** válasza:
87%

"figyelmebe veszem a 8 és a 10 éves gyerekeinket is, akiket egyedül sem eltratani nem tudnék, sem fedelet a fejük felé tenni."


Erre átkozod az apjukat :D

2023. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:

#28

az csak kettőnkre tartozik. A gyerekek ebből nem hallanak, látnak semmit.

2023. jan. 17. 17:16
 30/62 anonim ***** válasza:
85%
Persze...
2023. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!