Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a teendő, ha házasként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha házasként máshoz vonzódunk?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 10:25
1 2 3 4 5
 11/41 Ywerd ***** válasza:
74%

A vonzódás gyökere valamiféle hiány ami a kapcsolatodban fellépett.

Ennek gyökérokára csak te tudsz rájönni. Mi ezt kívülről nem tudhatjuk.


Adhatnék sablonos válaszokat:

- szürke hétköznapok

- gyerek után a közös programok, kettesben töltött idő megszűnése

- belekényelmesedés a kapcsolatba

Stb.


Ezeket csak te tudhatod. Az egyetlen ami biztos az ,amit fenn írtam.


Sok sikert nektek ! :)

2023. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
95%
Elmulik, ha kerülöd.
2023. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
80%

Nos, ha a kapcsolatban minden rendben es neked csak van egy kis futo erzesed valaki irant, legyen. Ez meg nem bun! Az eletunk folyaman sok elber tetszhet nekunk, akkor is ha ferjnel vagyunk es ez normalis.

Ami mar nem normalis ha lepest teszel mas fele,aki nem a ferjed. Amig nem adsz ennek az egesznak nagyobb teret addig semmi rossz nem fog tortenni, te is elfelejted majd ezeket az erzeseket amit pillanatnyilag keltett benned az a ferfi es minden megy tovabb.

2023. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Kerülnöd kell, ennyi. Ne keress kifogásokat, kerüld. És ne ábrándozz róla.
2023. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
Kerül / tilt / így elfelejt
2023. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy elfelejtem hamar. Egyszer már azt hittem, elmúlt, hetekig eszembe se jutott, sőt arra gondoltam, milyen hülyeség, hogy tetszett. Aztán nemrég újra beütött valami és nagyon sokat gondolok rá. Állandóan ott van a gondolataimban. Nem tudom,miért. Objektíven nézve nem az esetem külsőre, nem is néz ki jól, a férjem fényévekkel jobban néz ki. Ez objektíven is látható. Kedves, de mindenkivel az. Ahogy a férjem is. Kicsit még zavar is, hogy túl sokat beszél. Folyton bulizik, társaságba jár, amitől a hideg kiráz, én nyugis, introvertált típus vagyok. Az ilyen típusú emberek sose tetszettek se külsőre, se belsőre.Ráadásul fiatalabb is nálam, sose vettem komolyan a fiatalabb pasikat. Nem értem, mi ez, de nagyon tavaró. Inkább idegesít már ez az érzés, hogy miért kell folyton rá gondolnom.
2023. jan. 22. 11:23
 17/41 anonim ***** válasza:
20%
Hol van alkalmad látni?
2023. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Munkahelyen. Szerencsére ritkán találkozunk. Nem dolgozunk együtt.
2023. jan. 22. 11:29
 19/41 BohócKolbász ***** válasza:
77%
Azért vonzódsz hozzá mert olyan a kisugárzása. Mert pezseg, mert úgy éli az életet ahogy akarja, és sosem unatkozik. Valószínű hogy nem belé vagy szerelmes hanem idealizálod, és a tulajdonságaiba vagy szerelmes, mert jó lenne ha kicsit benned is több lenne ezekből. És plusz gondolatként azt még hozzáfűzném hogy nem tudod mik a negatív tulajdonságai, nem ismered annyira. Pont ezért és ebből kifolyólag rosszabb választás lenne mint a férjed. Vagy akár neki sem tetszene a te személyiséged. Hány évesek vagytok ha szabad tudni?
2023. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele beszélgetni egyáltalán.
2023. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!