Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a teendő, ha házasként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha házasként máshoz vonzódunk?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 10:25
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
87%

Sok házasság akkor indul meg a lejtőn, amikor azt hiszed, hogy azért tetszett meg valaki, mert a házasságodból valami hiányzik.

Ez nem igaz. Egyszerűen csak van pár ember szerte a világon, akik tetszenek. Ez pedig annyira ritka, hogy valakivel egyből meg is van a szimpátia, hogy óhatatlanul megindul a vonzódás. Ugyanezt éreznéf, ha szingli lennél, csak akkor szabad a pálya. Most meg nem.

Ez a gondolkodásmód azért veszélyes, mert tökéletes ember vagy kapcsolat nincs. Elkezded keresni a hibákat, és fogsz is találni. Aztán egyre többet. Ha nincs, akkor csinálsz. A végén meg elcseszed az egészet az agyalással.

2023. jan. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
19-es jó dolgokat ír. Racionális vagyok, átgondoltam sokszor és egyre inkább arra jutok, hogy ez biztosan nem szerelem. Vonzódás is alig. Ha elképzelem, hogy például egyedülálló lennék és közeledbe hozzám, nem hiszem, hogy belemennék. Mint férfi, nem vonz különösebben. Ha megpróbálom elképzelni, hogy hozzám ér, vagy testi kapcsolatba kerülök vele, furcsa érzés. Nem vonz igazán. Zavar, hogy elég alacsony (bár nálam magasabb, nem sokkal), látványosan kopaszodik, ápolatlan a haja (mármint tiszta, de nincs rendesen karbantartva, nyírva), az öltözködése béna, mint egy kamasznak. Meg ez a bandázás, zenélgetés kicsit olyan, mintha megrekedt volna a kamaszkorban. Mintha középiskolás lenne, vagy nem tudom. Egyébként nagyon ért a munkájához, jól dolgozik, felelősségteljes, normális, szóval nem idétlen, de mégis. Én biztos, hogy nem jövök be neki, mert mindenkivel órákig beszél, haverkodik, velem másokhoz képest feltűnően keveset beszél, zavart csendek is előfordulnak. Nem vagyok elég érdekes, bőbeszédű neki, ez látszik rajta. Kicsit inkább irigylem, hogy olyan társasági, amilyen én nem vagyok.
2023. jan. 22. 11:41
 23/41 A kérdező kommentje:
Köszi, 21-es, ez is hasznos.
2023. jan. 22. 11:42
 24/41 Ywerd ***** válasza:
31%
Akkor az kell belőle ami benned nincs . És a párodban sincs .
2023. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Igen. De introvertáltként nem tudnék egy ennyire nyitott, folyton beszélő, folyton pörgő emberrel együtt lenni. Még így távoli munkatársként is zavar kissé. A férjem nem annyira introvertált, mint én, jobban boldogul az emberekkel. Ugyan nem ilyen tipikus nagydumás, mint ez a srác, de megnyerő a személyisége, kedves, ezért sokan szeretik.
2023. jan. 22. 11:48
 26/41 Ywerd ***** válasza:
41%

A volt párom mondta : kétfajta faszi van ;

- az egyik a rendes , normális,aki megbízható , stabil de halálra unod magad mellette. Férjnek való

- a másik egy megbízhatatlan, pörgős , impulzív aki megőrjít,az idegeidre megy , egy nyugodt pillanatod nincs mellette,utálod de imádod


És én voltam,aki a hiányt emlegette a kapcsolatodban. Nem vagy hülye,meg is van mi hiányzik.

Hát ez .


Mint a lepke és a lámpa....

2023. jan. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 BohócKolbász ***** válasza:

Akkor próbáld így felfogni. Van pár tulajdonság ami tetszik benne, de ennyi. Végülis már az érintése sem esne jól, akkor nem is fantáziálsz róla úgy. Szerintem inkább ez afféle kíváncsiság. Nincs ezzel baj. Amíg a házasságod nem sérül és nem szenved hiányt addig nem baj. Majd idővel ez el fog múlni, főleg ha ugyanilyen racionálisan állsz hozzá.

Sajnos én is sokat gondolok azokra a hölgyekre akikhez volt közöm valamilyen szinten, holott tudom hogy hetedhét országon túl vannak. Nem érzelmi szinten, sokkalinkább egy-egy emlék jut eszembe bizonyos dátumokról, zenékről, filmekről.

2023. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Kedves 26-os! Ez is érdekes meglátás. Vajon a kapcsolatból hiányzik valami, vagy belőlem? Mi a megoldás?
2023. jan. 22. 12:06
 29/41 Ywerd ***** válasza:
48%

#26 No de faszán lepontoztatok.

Köszi. Ehhez a kérdéshez több választ nem írok. Kérdező, ha gondolod privátban a többit, nem érdemlik meg hogy bármilyen további tapasztalatot megosszak.

2023. jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
El kell dönteni, hogy milyen ember vagy. Ha gerinces, normális embernek gondolod magad, akkor tartod magad ahhoz az eskühöz amit remélhetőleg őszintén és nem ok nélkül tettél a férjednek az esküvőtökön, ( hogy szereted, tiszteled és hűséges maradsz amíg a halál el nem választ), akkor elhatárolódsz attól akihez ez a holmi kis fellángolás köt, és amennyire az lehetséges, kerülöd a kommunikáció minden formáját vele. A férjeddel meg beszéljetek, és hozzátok rendbe a kapcsolatot, mert valami oka csak van, hogy ide süllyedt a viszonyotok.
2023. jan. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!