Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a teendő, ha házasként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha házasként máshoz vonzódunk?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 10:25
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
30%
Tagadhatod a vágyaidat...Lemaradsz az életről.
2023. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Kedves 30-as és 31-es! Olvastátok a hozzászólásokat, köztük az én utólag hozzáfűzött megjegyzéseimet? Az megvan ugye, hogy a pasit rohadtul nem érdeklem és - mint közösen megfejtettük néhány írástudó felhasználóval- valószínűleg ő sem engem olyan értelemben, ami veszélyes lenne a házasságomra?
2023. jan. 22. 21:58
 33/41 anonim ***** válasza:
89%

A kényelem - megszokás a veszély a házasságodra.


Ha nem vonzódnál hozzá,nem kérdeznél.☝️

2023. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező. Utólagosan hatásvadász módon csepegtetett infókat nem szoktam elolvasni, na meg több oldalnyi kommentet sem. Ennyi időm nincs erre.

Ha egyben nem vagy képes összefoglalni a kérdés alatt mi a kínod, akkor ne csodálkozz, hogy esetleg nem neked tetsző válaszok érkeznek. 30. Voltam. További szép estét.

2023. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Kedves 34-es! Köszönöm, hogy bár olyan elfoglalt vagy, hogy nincs időd olvasni az utólag írt hozzászólásokat, rászántad az időt, hogy ezt leírd. Tudod, az építő jellegű beszélgetések (online is) úgy alakulnak ki, hogy a segítő szándékú hozzászólók megvilágítanak valamit a válaszukkal, elgondolkoztatják a kérdés feltevőjét és egy közös gondolkodás, párbeszéd során kialakul egy, az eredetinél jobb állapot. Mindenki okulására. Neked is ugyanazt kívánom.
2023. jan. 22. 22:15
 36/41 anonim ***** válasza:
80%
Tudod draga, adtal egy jellemzest magadrol es a parod izleserol. A vekony az vekony, te az nem vagy elmondasod szerint, hisz azon mar csorog a csont. Husis vagy, ez szepen burkolva azt jelenti hogy van rajtad ledolgozando felesleg, innentol kezdve az en szememben hajas vagy. 😂 na szep eletet neked is
2023. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
36-os rossz kérdés alá írt.
2023. jan. 22. 22:34
 38/41 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Végül hogyan döntöttél?
2023. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Nincs mit eldönteni. Egyértelmű, hogy ez nem egy döntési helyzet. Az érzéseim motivációját szerettem volna megtudni. Ahhoz némileg közelebb kerültem.
2023. jan. 22. 22:47
 40/41 anonim ***** válasza:
55%
Igen, rosszhoz. Bocsi. 🫣
2023. jan. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!