Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lenne a jó reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó reakció?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.


Szóval 7 éve vagyunk egy par férjemmel, most leszünk 3éve házasok.

Van egy lassan 4éves fiunk és egy 1 éves lányunk.


Kb fél évvel ezelöttig minden szép is jó is volt.

Azota férjemmel valami megváltozott. Hiába hozom fel neki, tagadja.

Nincsenek családi programok, a gyerekeket szinte le se szarja.

Egyéni vallalkozó, akkor kezdett romlani a vállalkozás, annak tudtam be.

December eleje ota itthon van. Nincs munkájuk. Reggel kimegy a garázsba szerelni, este bejön (itthon akad neki mit csinálni, illetve vannak maszekok).

A pénzünk így katasztrófa. Ő nagyon nem is töri magát úgy veszem észre, hogy jobb legyen.

Emellett igények vannak. Ma ezt főzzem, azt enne. Nekem ez sosem volt probléma, legalabb nem kell gondolkodnok a kaján, főzni meg szeretek. Viszont az elmúlt hónapokban egyre többször kapom, hogy ez sós, az büdös, amaz meg nemfinom. Eddig nyeltem.

Emellett mint írtam, a gyerekekkel sem foglalkozik túl sokat. Ezt is simán csináltam így, hogy én foglalkozok csak velük.


A kicsi szeptemberbe tölti a 2évet. Gyesből nem fogunk megélni, megha a férjem keres akkor sem. Ezért be szeretném adni bölcsödébe. Nem egyszerű, mar most szívóznak, pedig van még 9 hónap addig.

Férjem ebben sem segít. Ahogy nekem jó, csináljam úgy...


Eddig annyira nem is gondolkodtam, hogy nekem ebből elegem van.


Ma viszont nagyon kiakadtam.

A facebookján ő kért keressek meg valamit. Így láttam a barátjával miket beszélget

1 hete olyan levelezést váltottak, hogy ferjem ki volt akadva, nem érti én mit rugózok a bölcsödén, hogy teljesen nem vagyok mar normális, meg hogy mivel azonnal nem vették be a gyereket vele "b.zizok"...

Tegnap a beszélgetés, hogy nem tudja mit vacsorázzon, mert se parizer se joghurt nincs itthon, mert én hiaba voltam boltba, "b.sztam venni". Írta a haverja, hogy miért nem ment akkor át ő?! Ja hát mert elege van, hogy ő csak adja nekem a pénz én meg elszórom.


130ezer a gyedem, 26 a családi. Ebből fizetem a rezsit, kaját. Ebben a hónapban adott bele 30ezer ft-ot. És most erre verte a mellét a barátjának. Aki helyesen ki is osztotta, hogy csaladfenntartoként ez lenne a dolga. Erre férjem még vele is összeveszett, mert én osztom be rosszul a pénzt, ne ő legyen már a hibás.



Ha ezt a beszélgetést nem látom, elképzelni sem tudtam volna róla. Mert nekem meg adja itthon a szerető férjet (annyi, hogy a gyerekekkel nem viszi túlzásba).


Ő nem tudja, hogy ezt olvastam. Ha a fejéhez vágom, rosszul jön le, mert mit turkálok a levelei közt?! Ha nem hozom szóba, kitudja meddig kocskol a hátam mögött?!

.

Nem tudom mit tegyek. Nagyon a válás gondolata is motoszkál a fejemben. Mert ha én szeretek valakit, nen beszélek így róla. Főleg a háta mögött..


2023. jan. 30. 09:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%
#9! Te milyen jogon beszélsz minden férfi nevében? Ki jogosított fel arra, hogy helyette nyilatkozz? Minden gyerekes kérdésnél idebüfögöd. Jegyezd meg, te egy darab f@sz vagy, senkit nem érdekel, hogy nem akarsz gyereket, jobb is, ha nem szaporodsz. De más nevében ne dumálj.
2023. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
42%
Finomság...te vagy az?
2023. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%
Beszéltél már erről vele komolyan és őszintén? Elmondtad neki, hogy ez és ez nem tetszik, változtassunk, vagy baj lesz? ez az első lépés. Ha nincs változás, akkor sajnos valóban a válás a megoldás.
2023. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Én írtam azt a kérdést amit belinkeltek neked 😅 én most ott tartok hogy próbálom megbeszélni vele. Nekem szintén vállalkozó, sokat dolgozik, és azt érzem hogy sokszor a munkájába menekül, inkább melo legyen minthogy velünk. Itthon meg jön a panaszáradat hogy semmi nem jó neki. 13# egyetértek, első körben beszélgetni kell.
2023. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Legalabbisba többségét.

Így leülni, hogy szeretném, hogy ez meg az valtozzon, valóban nem tettem meg.

De nem 1x említettem neki, hogy en mit érzek, hogy nekem ez így annyira nem jó. Vagyis főleg az fáj, hogy a gyerekeivel nem törődik, pedig ők igényelnék


A legnagyobb bajom most ez, amit ma láttam. Hogy a szemembe igy szeret úgy szeret, a hátam mögött meg a haverjának kibeszél. Én akit sueretek, eszembe nem jutna így hátbaszúrni. Mert én most nagyon úgy erzem magam. Azt a fejéhez sem vághatom jogosan, mert elvileg nekem azt a beszélgetest látnom sem kellett volna.

2023. jan. 30. 13:34
 16/26 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyedben leülnék vele beszélni, hogy az általad ovasottakat ki tudd hagyni, elmondanám neki, hogy magasak az árak, egy fizetésből, azaz gyedből anyagilag nem tudsz mindent megoldani, nem futja mindenre, stb., így jó lenne, ha anyagilag jobban hozzá tudna járulni a kiadásokhoz. Esetleg kereshetne igazi munkahelyet, mert ez így nem mehet tovább. Vagy tényleg el kell küldeni vásárolni, és rájön.
2023. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Elszokott menni ő is a boltba.

Pl 2 napja a reggelihez ő vásárolt be. Csak a reggelire hagyott ott 6ezer ft-ot. Havi 1x ő is eljön a "nagybevásárlásra" velünk, akkor is latja mennyit hagyok ott.

Kb minden boltbamenés után elmondom neki mi menyivel drágult, mennyit hagytam ott. Mindig az a válasz, hogy semmi nem olcsó.


Szóval nem értem.

.

2023. jan. 30. 16:46
 18/26 anonim ***** válasza:
91%
Akkor viszont jöhet pont az ellenkezője: megemlíted neki, hogy átgondoltad, talán mégsem lenne olyan jó a gyereknek ilyen gyorsan bölcsibe menni, te is sajnálod még bölcsibe adni, úgyhogy inkább maradsz otthon még egy évet. Ha kívánsága van mit főzz, elmondod, hogy hiányzik valamelyik hozzávaló, menjen és vegye meg. Ő. A saját pénzéből. Az egy dolog, hogy látja mennyit fizetsz egy nagybevásárlásnál, de az ő számára nincs súlya, mert nem ő fizet. Ha valamelyik ételt kritizálja, rászólsz, hogy ugyis otthon van, főzzön jobbat... Mivel otthon van, kb unja magát és nincs más akibe belekössön, csak beléd. Akár hogy is, de valahogy rá kell venned, hogy keressen egy munkahelyet.
2023. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem lehet, hogy depressziós.
2023. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
Hát biztos utolsó. Ismerek pár ilyen férjét aki gatlastalanul kihasznalja a feleségét. Jó duma ez a biztos depressziós szöveg.
2023. jan. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!