Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni egy férjjel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy férjjel, aki mindig lehúzni próbál?

Figyelt kérdés

Nem hagyom, de sajnos felidegesít. Értem, hogy ebből merítene ő erőt, mert nincs rendben,de mégis felidegesít. Hogy érjem el, hogy hidegen hagyjon, amit mond, tesz?

Házasságban maradva.


2023. febr. 11. 20:12
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván ő is olyan pasi, aki a házasság előtt teljesen más volt, meg se lehetett volna róla mondani, hogy ilyen lesz......
2023. febr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
77%
Már nem azért, de minek vagy vele?
2023. febr. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Hogy érjem el, hogy hidegen hagyjon, amit mond, tesz?...
2023. febr. 12. 09:48
 14/35 A kérdező kommentje:

Ha vmin aggódom, nincs megértés, én vagyok a hülye, hogy aggódom. Nem jól csinálom.

Ha vmit csinálok, azt nem jól csinálom, pl takarítás, úgy hogy ő nem takarít semmit. (gépeket ki-be pakol, indít, ennyi) Értékelés nulla.

Ha kaját csinálok, az nem jó, azt ő meg nem eszi, ha kitalálom, mi lesz, bevásárolok hozzá, ő inkább rendel magának, jó?! Mikor mondom, hogy ez nem oké, hát ő csak megkérdezte,és nem érti mi ezzel a baj.

Ja mert alap, az elejétől, hogy én nem tudok főzni, ő még olyan nővel nem találkozott, aki tudna... Ellenben ő profi szakács. Nem, nem az, vannak dolgok, amiket jól el tud készíteni, de van, amikor nem sikerül, ugyanúgy, mint bárki másnak. (Ja, nem ő az első ember, akivel együtt élek, másnak jó volt a főztöm.)

Az én autóm kupis, mert van benne 2-3 flakon. Az övében ugyanennyi, plusz még minden szirszar, papírok, szemét, ruhák, az rendben van.

Ha vásárolunk, nem jól tolom a kocsit, nem jól megyek, nem jól állok a pénztárban, nem jól pakolok, semmi nem jó.

Ha telefonozok, miért írok, kinek írok, mit írt, tegyem le, ő bármikor bármennyit, és beteg vagyok, ha megkérdezem, hogy ki írt.

Ha kérdez (pl vmi hogy legyen) , és pontosítás céljából visszakerdezek, egy beteg állat vagyok.

Ha megkérdezem, hogy van, hát mit képzelek, ő egész nap dolgozik, megy, nincs semmi baja, csak fáradt.

Ha takarítok, azt úgy csináljam, mikor ő nincs itthon, mert zavarja (ahelyett, hogy legalább most csinálna vmit, h terhes vagyok).

Vezetni nem tudok, túl hamar váltok, miközben rendszeresen szarul vált, egy szavam nincs rá.

Mindenben benazik, letolatja az új ház falát, az semmiség, de én nem jól állok ki, érintem a műanyag kukát (szűk a hely), elkezdi ütni az autóm ablakát, hogy beteg vagyok, mit csinálok...

Tudom, hogy beteg, és nem veszem fel, aminek be szeretne állítani, nem tud lehúzni, de felidegesít, hogy hogy lehet valaki ennyire... buta, primitív, eq nulla.

Egyébként egy okos ember, iq rendben.

Abból szeretne erőt meríteni, hogy engem lehúz. Tisztában vagyok magammal, nem vagyok mai csirke, nyilván vannak hiányosságaim, de vásárolni, főzni, takarítani, autót vezetni, stb stb tudok. Hiába szeretné, hogy ne... Valamit viszont nagyon nem tudok: lesz@rni, hogy le akar nyomni. Egy laza vállrándítással ott hagyni. Na ezt hogy tudom elérni?

A miért vagy vele, nem hasznos válasz, megvan az oka. Nem minden fekete és fehér. Itt a negatívumokat írtam csak,mert erre keresek megoldást. Akkor írj, ha tudod, hogy lehet elérni a vállrándítást. Köszi!

2023. febr. 12. 11:11
 15/35 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem megérdemlitek egymást.

Én úgy érem el, hogy normális pasival állok össze. Szívesen.

2023. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Ugye tudod, hogy bárki bármikor megváltozhat? Szívesen.
2023. febr. 12. 11:51
 17/35 anonim ***** válasza:
68%

Akkor várd ki😂

Ugye tudod, hogy bárki bármikor változtathat? Pl.ha összejöttem egy normálissal, aki hülye lett, akkor nem maradok vele.(Egyébként ilyen mértékű változás nincs, legfeljebb nem akartad látni.)

2023. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Értem, hogy nagyon okosnak hiszed magad, de még azt sem értetted, amit írtam.

Hasznos válaszokat továbbra is várok.

2023. febr. 12. 11:58
 19/35 anonim ***** válasza:
54%
Azon gondolkodtál már, hogy miért nem érkezik "hasznos" válasz😉
2023. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hogy ennyire akartál gyereket, hogy ő is jó volt, csakhogy ez rosszabb lesz, ha a baba is meglesz.

A volt férjem ilyen volt. Akkor ragyogott, amikor be tudta bizonyítani, hogy én milyen béna vagyok, akinek soha semmi nem sikerül, hülyeségeket beszél, az én főztöm se tudott jó lenni soha. Nem fog változni, meghozzá azért nem, mert nincs rászorulva. Te mondod, hogy elhagyni nem fogod, tehát tudja, hogy bármit megtehet veled, amit csak akar. Innentől abszolút semmiféle eszközöd nincs. Ez az igazság. Mindenféle kikenyszeritett változás csak ideiglenes lesz, mert nincs rászorulva, hogy végleg megvaltozzon. Neki így jó, így kényelmes.

2023. febr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!