Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni egy férjjel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy férjjel, aki mindig lehúzni próbál?

Figyelt kérdés

Nem hagyom, de sajnos felidegesít. Értem, hogy ebből merítene ő erőt, mert nincs rendben,de mégis felidegesít. Hogy érjem el, hogy hidegen hagyjon, amit mond, tesz?

Házasságban maradva.


2023. febr. 11. 20:12
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Tudatosan úgy alakítottam, hogy ne legyek függésben. Van egy saját kis lakásom, ki van adva, de 30 nap, és mehetek, ha úgy van.

Ezt tudja is, ha mennék, persze minden szuper, egy időre. Tud viselkedni. De a lehúzó a valódi énje. Nem azért maradtam sosem, mert azt hittem, majd megváltozik. Mindig abban hiszek újra, hogy majd tudom jól kezelni.

2023. febr. 15. 12:22
 32/35 anonim ***** válasza:
Tudatosan és ésszel gondold végig mindig ha bánt, de hagyd magad 100%ig. Ereznie kéne hogy ellen tudsz allni, es valahol meghúzni a határt, különben csak jobban el fog fajulni a dolog.
2023. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Úgy húzom meg a határt, hogy helyreteszem, lekiabálom. De azt szeretném, ha nem is idegesítene fel...
2023. febr. 16. 09:28
 34/35 anonim ***** válasza:

Füvezz vagy nyugtatózz. Mást mit gondolsz, mi fog segíteni? Ép elméjű ember egy idő után kikészül ettől.

Bár így, hogy önálló és önellátó vagy, nem is értem mit szerencsétlenkedsz egy ilyen gyökérrel.

2023. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
nincs hasznos valasz, mert ostoba embereknek felesleges koptatni a billentyuket. te meg ennek a baromnak gyereket is szulsz akkor mar csak az hianyzik hogy jol megverjen idonkent. az is eljon majd es a kolykodet se fogja hagyni beken , ugyanugy mint teged. egy indok lehet amiert vele vagy, nyilvan penzes , akkor meg turjed ha neked ennyire fontos a penz. valamit valamiert. egyebkent ha igy viselkedik es latja rajtad a hatast akkor meg jobban adod ala a lovat. remelem ha meglesz a gyerek akkor is le fogja sz@rni a fejedet meg a gyereket is, talan akkor felebredsz.
2023. márc. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!