Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne hogy a férjetek szeretője gyereket vár a férjetektől?

Figyelt kérdés
Éreztem már jó ideje hogy van valakije, de abban reménykedtem hogy észhez tér magától. 2 gyerekünk van. Menthető még a házasságunk?
2023. máj. 14. 15:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen mentegetni. Ne alázd meg magad tovább
2023. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Egy lépést nem tennék ennek a házasságnak a megmentésére. Olyan meg nincsen, hogy majd észhez tér. Ha eleve lett volna esze, bele sem kezd másik viszonyba, amíg nem tisztáz maga körül mindent. Gyereket meg végképpen nem csinál a válásig. A férjednek nincsen esze, csak farka.
2023. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Egyértelműen elválnék, ha maradsz, azzal magadat teszed tönkre
2023. máj. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hova akarod már menteni? Nemcsak hogy viszonya volt mással, de még fel is csinálta.

Persze a ti dolgotok, én ezt nem tudnám, de nem is akarnám megbocsájtani.

2023. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És ha maradni akarna és látszik rajta hogy megbánta az egészet, lezárta azt a kapcsolatot ?
2023. máj. 14. 16:51
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Mégha igaz is amit mond, te tudnál ezentúl úgy vele maradni, hogy tudod hogy melletted másnak csinált gyereket? És mi van ha azt a gyereket vállalná is, hisz a kicsi nem tehet semmiről?
2023. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

Ja, megbánta egy időre. Aztán majd, ha tisztul a levegő, a hátad mögött újra kezdi. Mostmár indoka is rá, ott a gyerek. De kereshet új szeretőt is. Megbíznál benne ismét? Nagyon naiv vagy.

Az is megérne egy misét, hogy mivel hitegette a szeretőt eddig.

2023. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Crisopher ***** válasza:
92%
Azért az már tényleg a megcsalás legalja szintje, hogy gyereket csinált a másik nőnek. Én a helyedben tuti válnék
2023. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Solti Berni pl azt valasztotta, hogy o is teherbe esett.
2023. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
A gyerek a teteje mindennek. Azt már végképp nem lehet elnézni.
2023. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!