Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házassagban élő nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassagban élő nők, ti kaptatok a ferjetektől ékszert vagy bundát?

Figyelt kérdés
Köszi

2019. febr. 7. 16:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Bundát nem, azt nem is szeretnék, de ékszert igen azt sokszor kaptam tőle.
2019. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. febr. 7. 16:56
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem nő vagyok, de minimum szülinapon ékszert kap a párom. Máskor is előfordul, ha látom nagyon meg néz valamit. Kérni, soha nem kért semmit.
2019. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Bundát nem, hálistennek.

Ékszert egyszer, mikor vásárban voltunk, és nagyon megtetszett egy szép bőr karkötő.

2019. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Soha. Szvsz nem is lennénk együtt, ha valaha is vett volna nekem ilyen dolgokat, mert azzal nagyon leírta volna, hogy mennyire nem ismer és mennyire nem figyel rám. Nem hordok és nem is hordanék sem bundát, sem pedig semmilyen ékszert, olyan szinten nem, hogy még gyűrűm sincs házasként.
2019. febr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Bundát nem, imádjuk az állatokat így eszébe sem jutna :) Ékszert nem kaptam, de egy gyémántköves Rado órát valamint az álomautómat igen (nyugi, lízingelt, alsóbb kategóriájú, de imádom a mai napig:))
2019. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2019. febr. 7. 17:12
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Bundát fel se vennék, az nem én vagyok, es állatvédő is vagyok :-)

Fülbevalót kaptam, aztán mikor már majdnem elváltunk, "ellopta" (visszavette) a fülbevalot es eladta, mert dolgozni akkor már évek ota nem dolgozott.

2019. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ékszert igen, főleg ezüstöt, mert csak azt hordok.

Bundát végül is kaptam, az eredeti tulajával együtt (Bundácska, a macskám.)

2019. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok bundas tipus, sok ekszerrel meglepett mar, de ugyanigy turabakanccsal, viraggal, taskaval,szexi fehernemukkel v epp amire szuksegem van/volt. Ekszerekre a legkevesbe. O igy fejezi ki a szeretetet.
2019. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!