Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Honnan tudod, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy a párod nem anyagi érdekből van veled?

Figyelt kérdés
Lenne hol laknia válás esetén? Boldogulna egy fizetésből? Nem? És ha nem, akkor még el tudod hinni, hogy ez szeretet és szerelem? És te? Neked lenne hova menned? Megélnél egy fizetésből? Te tényleg szereted?

2023. máj. 22. 00:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

A feleségemé a lakás és amikor elvettem feleségül még munkanélküli voltam, mindössze 300.000 forint megtakarítással.

Ugyan a jelenlegi fizetésem több mint a zövé, szóval válás esetén a felezés az ő irányába lenne pozitívum, de ez párszázezer forintos tétel, nem sok. Én mennék vissza anyámékhoz lakni, vagy albérletbe, hisz a lakáshoz semmi közöm.


Ha a pénzemért vna velem, elég szarul csinálja:DD


F29

2023. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1-es, a kiskeresetűeknél van rá nagyobb esély, hogy az anyagiak miatt maradnak együtt. Én voltam úgy évekig kapcsolatban, hogy ketten együtt eltengődtünk, külön-külön éhen haltunk volna. Én a pénzéért voltam vele, rettegtem egyedül maradni egy fizetéssel. Nem érdekeltek gazdag pasik, akkor még nem is voltam elég nőies ahhoz, hogy velem foglalkozzanak. Később lett volna olyan párom, aki az anyagiakkal akart megfogni. Igazából dolgoznom.se kellett volna mellette. Azt mondta, ami fizetésem van, mind magamra költhetem. Soha nem fogadott el egy fillért se az étteremben. Azt hittem erre vágyok. De hamar menekülhetnékem lett, szakítottam vele. Azt mondta, pedig itt volt a lehetőség egy könnyebb életre. De nem akartam, hogy megvegyenek kilóra. Mégis, állandóan benne ragadok az anyagi nyomor miatt kapcsolatokban, ahol vagy sose volt érzelem vagy elmúlt. Tehát simán lehet valaki anyagi érdekből egy csóróval.
2023. máj. 22. 00:16
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy a párod nem anyagi érdekből van veled?

-Csóró vagyok


Lenne hol laknia válás esetén?

-Nem, mert ketten éppen kijövünk az albérletben.

Boldogulna egy fizetésből?

-Igen, csak nyilván szobát bérelne, vagy szüleihez költözne.


És te? Neked lenne hova menned? Megélnél egy fizetésből?

-Ugyanúgy, ahogy páromnam.

Te tényleg szereted?

-Igen.

2023. máj. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Munkanélküli vagyok 10 éve 😃

Nálam lakunk, szóval max ő menne és mivel a gyerekeket is vinni akarná így végre el tudnék menni dolgozni!

2023. máj. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Engem a pénzem miatt szeretnek. Hülye lenne elmenni, mindent megadok neki.

Hogy honnan tudom? Nem vagyok egy dicaprió, mégis hozzam jött.

2023. máj. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Engem nem érint ez a probléma, de amúgy sosem értettem, hogy ez miért baj?Mindjárt elmagyarázom mire gondolok.


Vannak olyan emberek, akik meg kizárólag a jó külső adottságai miatt vannak együtt a párjukkal, aztán ennyi.

Most mivel másabb/rosszabb az, ha valaki meg csak az anyagi előnyök miatt van a párjával?Ha hűséges, kedves, rendes, jó társaság, támogatóan viselkedik, boldoggá teszi a párját, akkor nem mindegy konkrétan mi miatt van vele?


Én inkább azokat nem értem, akiket non-stop fizikailag és/vagy lelkileg terrorizál a "párja", de vele marad, mert a párja mindig utána mondja, hogy nagyon szereti.Igen?Ez a szeretet?Hát tudod mit?Akkor inkább legyen veled valaki a pénzedért és viselkedjen veled normálisan.

2023. máj. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%
Tudom, hogy anyagi érdekből van velem. Vállaltam a veszélyt.
2023. máj. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ezen kívül megvan mindenünk. Ha válnánk nem lenne kérdés hol lakunk vagy miből élünk.
2023. máj. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem smucigoskodik hanem segít belead anyagilag. Nem ingyenk-nak néz akihez feljár.
2023. máj. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnknek volt lakása akkor, amikor összejöttünk. Vettünk házat, (hitelre) a hitelünket pedig a lakásaink albérleti bevételéből vígan fizetjük! Ha szetmennénk, csak kellemetlen lenne, de nem lehetetlnülnék el. Igen, tényleg szeretem, soha nem szerettem ennyire senkit! ..de van egy óriási hibája, ami még minimum 40 évig velünk lesz (ha nem 50) a 70 éves anyja, aki egy élősködő féreg!
2023. máj. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!