Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az miért lehet, hogy a felsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért lehet, hogy a felségem szexelni már nem akar de állandóan Féltékeny és mindig ellenőriz?

Figyelt kérdés

Persze ócsárol leértékel..

Mindig én vagyok a hibás mindenbe…

Van olyan nő aki ugyan így él csak a férje alázza meg?



2023. jún. 6. 12:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Lehet meg kéne neki mutatni ki az úr a házban.
2023. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Valoszinuleg nem bizik mar benned. Miota van ez igy?
2023. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
5%
Hol dolgozol?
2023. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Sajnos elég régóta…

Magába van fordulva hiába próbálok rajta segíteni mindig mindenért engem okol a szexuális közelítést el utasítja de közbe állandóan féltékeny

2023. jún. 6. 12:32
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom nem jó neki a szex veled. Ha valakivel jó a szex, azzal akar az ember szexelni.
2023. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Mi változott? Valami ezt kiváltotta nála, ezt jó lenne tudni mert könnyebb lenne segíteni. Mennyi időt töltötök kettesben? Úgy értem minőségi időt?
2023. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Én ugyanígy viselkedtem,mikor azt éreztem,hogy megaláz a párom. A jelenlétemben flörtölt más nőkkel,az utcán utánuk fordult,stb.. szóval en is elutasítottam őt,miközben szenvedtem is.
2023. jún. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7# írtam egy kérdést..
2023. jún. 6. 12:50
 9/22 A kérdező kommentje:
Ha volt vagy van ilyen nő ugyan ilyen helyzetbe mint én írhatna nekem privátban ő hogy tudott kijönni ebből a gödörből és ő hogy tudta kezelni ezt a helyzetet hogy mindig csak megalázzák
2023. jún. 6. 12:52
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem akar veled szexelni, mert nem kivanja. Ezt nem tudom miert. Hormonok, vagy az egyhangusag. Viszont azert feltekeny, mert tudja, h a ferfiak nagy reszenek a szex kozponti kerdes, es ha otthon nem kapod meg tole, akkor elobb vagy utobb egy masik no meg fog talalni teged, akinek szinten szuksege lenne ra. Ezt a "javitsd meg, de ugy, h ne nyulj hozza" szituaciot regen en is alteltem. Tovabb leptem, szerencsere jött masik lehetoseg.
2023. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!