Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állítanál le egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítanál le egy állandóan féltekenykedőt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 14. 06:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Választás elé állítanám, hogy megváltozik és elkezd bízni bennem, avagy nincs értelme a kapcsolatnak és szakítok.
2022. jún. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj, hogy gyökeresen úgy sem tud megváltozni. Ha ok nélkül kételkedik bennem és nem ér neki a szavam semmit akkor nincs más megoldás mint a szakítás.
2022. jún. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
Még annyit hozzáfűznék, hogy eleve nagy figyelmeztető jel a túlzott féltékenykedés mert nem kizárt, hogy bántalmazó kapcsolatba fordul át az egész. Jobb még időben felfigyelni ezekre a jelekre.
2022. jún. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Szakitassal !
2022. jún. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
El se indulnék olyannal, így leállítani sem kell;)
2022. jún. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
Én szakítottam vele, sose bántam meg.
2022. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%
Én szakítottam, nem bántam meg.
2022. jún. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%

Egy betegesen féltékeny ember teljesen az uralma alatt akarja tartani a párját. Ez azt jelenti, hogy nélküle sehova nem mehetsz, de még a buszon sem nézhetsz rá másokra, mert azonnal jön a szöveg, hogy "tetszik, mi?".

Az ilyen embertől menekülni kell, amilyen gyorsan csak lehet, mert ez csak előjele annak, ami ezután következik, pl. megüt, ha nem úgy válaszolsz neki, ahogyan azt ő elképzelte. Tapasztalat.


Illetve, aki ennyire féltékeny, az már csak azért is problémás, mert ezek az emberek általában saját magukban sem bíznak, ezt vetítik ki a párjukra. Az exem pl., aki ok nélkül volt betegesen féltékeny, megcsalt. Tehát saját magából indult ki és ezért akart mindenben lekorlátozni, hogy megelőzze a megcsalást.


Egy a lényeg, menekülni és vissza sem nézni!

2022. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Ő azert féltékeny, mert az anyja hanyagolta stb állando bizonytalanságerzete van a nőkben. Jelenleg bennem.

Maximálisan hűséges, mert akkor mégjobban félne ha csalna, hogy neki annyi, kidobom, vagy visszacsalom. Pont ettől retteg. Soha nem tenne ilyet és a hírnevére is vigyáz.

De kezd nagyon elegem lenni.

Alaptalanul vádol, ordít


Hogy lehet valaki ennyire hülye hogy (minden)kapcsolatát tönkrevágja? Tisztára önbeteljesítő. Attol fél hogy elhagyják, ez miatt elhagyják.

2022. jún. 14. 10:41
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Bármi az ok, ha képtelen egyedül megbírkózni vele és normális emberként viselkedni, akkor keressen fel egy szakembert, másképp nem fog javulni. Szerintem nagyon gáz a hozzáállása, hogy korábbi sérelmei miatt folyamatosan boxzsákként használ ahelyett, hogy megoldást keresne a problémára. Ez nem kicsi jellemhiba és szerintem soha nem fog változni. Szerencsére időben kiderült, így van lehetőséged dönteni, hogy ennek ellenére szeretnél vele maradni, avagy keresel mást.
2022. jún. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!